RESPECT Danciule!!!!!!!!!!!!!!!! Altceva nu mai este de spus

titiduru22
titiduru22  •  20 Martie 2013, 01:50
Postat de adimutu14 pe 18 Martie 2013, 17:45

Atata il criticati dar daca nu era el la meciul cu Rapid nimeni nu baga mingea in poarta(asta fiind ultima data cand ne-a salvat). Eu il respect si il vreau in continuare pe teren! Desigur daca o asa avem un atacant mai de valoare ca el e normal sa il tine pe tusa, dar pe langa Cristea si Axente merita sa fie titular.

Asa si ce s-a realizat prin victoria contra Rapidului ??? Ce perspective sunt cu Munteanu,Danciulescu si alte nulitati cu care terminam pe locurile 5-7 de 6 sau 7 ani ???

cobra_z
cobra_z  •  19 Martie 2013, 09:36

Danciule , eu zic sa te bucuri pentru performantele tale ,felicitari pt tot ce ai facut ,dar trebuie sa fii si constient ca un joc integral nu are rost sa mai faci...decat 90 de minute "trase de par" in care alergi , dar mai lent decat adversarii, mai bine 20-30 de minute de "foc" in care dai tot ce poti, si mai ales in careu, acolo unde iti e locul, nu la mijloc sau aparare unde te pierzi printre ceilalti...esti om de gol , nu de constructie...

adimutu14
adimutu14  •  18 Martie 2013, 17:45

fotbalistu
fotbalistu  •  18 Martie 2013, 14:50

a mai batut ceva recorduri sambata seara: nici o minge jucata in 16 m; nici un sut la poarta; nici un fault scos.....................................la mai multe danciule

alexandru_p
alexandru_p  •  18 Martie 2013, 13:17

respect danciu. talnar e nebun. nu poti dezvolta si viteza si anduranta in acelasi timp.

reddogsv
reddogsv  •  18 Martie 2013, 10:44

Despre Danciu se poate vorbi doar la trecut!Are 500 meciuri, bravo lui! Multumim! Dar nu mai poate sub nici o forma! Este inadmisibil care un jucator de talia lui, atacant veritabil sa atinga doar de vreo 3 ori mingea in 90 min si sa nu dea vreun sut SPRE poarta! Decat sa marchezi astfel un jubileu, mai bine te ceri afara la pauza! Trebuie sa ai putina demnitate si orgoliu sa iti dai seama ca nu se mai poate! Juca un pusti mai mult in locul lui si era mai apreciat! Asa.....atingi 1000 meciuri dar in anonimat!

spinoza
spinoza  •  18 Martie 2013, 10:40

Respect Ionel! Sanatate si viata lunga. Un adevarat fotbalist si un profesionist desavarsit!

sorineldobre
sorineldobre  •  18 Martie 2013, 09:52

Respect Danciu ! Cred ca o sa stii tu cand trebuie sa te retragi ca sa nu te dea afara cei care comenteaza pe acest site .

sorineldobre  •  18 Martie 2013, 09:50

Eu, daca as fi ziarist, as completa recordul de 500 de meciuri disputate in prima divizie a Romaniei cu numarul de campionate castigate , cupe , prezente si realizari in cupele europene ca slava domnului cred ca au fost si din astea . Altfel uite , apar tot felul de baieti din astia destepti care nu sunt in stare sa ia bacalaureatul si sunt amatori de manele , si zic ca 500 e o simpla statistica si au dreptate la modul cum se prezinta chestiunea in presa .Alo, tovarasi ziaristi se aude ?