veverita_catalin  •  06 Martie 2011, 09:15

iacobgabriel  •  06 Martie 2011, 09:02

avram asta -baiatul lui tata este praf .....kiar e caraghios !

alpin
alpin  •  06 Martie 2011, 08:57

Inclin sa cred ca arbitrul nu a gresit! El e doar prooost!!! E posibil ca Marius Avram sa fie suspendat. De ce? Pentru ca avea ordin sa duca meciul spre un egal!!! Probabil, fiul lui taica-su a uitat, ori a confundat echipele!?! Totusi, nu i se poate nega copilului marea calitate de a fi fiul sefilor arbitrilor! Singura...

dellux
dellux  •  06 Martie 2011, 08:45

bai fratilor bnu-l mai bagati in seama pe nes i mtitu` al gras care jigneste in continuu

ovidiu62
ovidiu62  •  06 Martie 2011, 08:44

Clujenii au fost ingalbeniti de Avram pe nedrept.A fost un arbitraj tendentios,in favoarea Timisoarei.Domnul butoi de 200 kg iancu a inceput magariile si se lauda peste tot ca face si desface.MAFIE=TIMISOARA

ciupi0812
ciupi0812  •  06 Martie 2011, 08:41

va fi suspoendat o repriza, va face apel si sanctiunea va fi redusa la pauza dintre reprize! nu voi intelege in vecii-vecilor cum poate un parinte - si pigmeii fac copii - sa-si considere fiul drept un elefant, fara sa se si sa-l faca de ras...

fotbalfan
fotbalfan  •  06 Martie 2011, 08:26
Postat de star01 pe 06 Martie 2011, 08:15

ai vazut meciul cu masca de gaze pe fata?...penalty clar,galben Sepsy...altul era cursul jocului,chiar daca se rata acel penalty!!!

sepsi a fost iertat de 2 ori de al 2lea galben in interval de 2 minute. si ce usor a dat galbene in prima repriza(eu zic ca absolut gratuite) lui bastos, peralta si rada..... daca ar fi avut balanta egala sigur ingalbenea mai multi timisoreni si se ajunega si la rosu si la ei. si, in plus, inca un fapt:ghionea a fost accidentat in prelungiri,s-a pierdut mult timp cu aceasta accidentare, avramut, in loc sa prelungeasca meciul, a fluierat mai repede cu 15 secunde! deh, nu toata lumea prelungeste 8 minute(va mai amintiti meciul respectiv ?) ca sa egaleze echipa gazda,nu ? :) ). uh, am obosit sa tot vb de arbitraje! sanatate tuturor!

star01
star01  •  06 Martie 2011, 08:18

..iar"asta micu' "(si la propriu si la figurat) trebuie trimis de tac'su la "reciclare" in liga a treia macar un an ,dar pariez ca etapa viitoare va fi din nou delegat...si spunea lumea ca Gh. Constantin este HOT,atunci Avram senior este "sef de clan"!!!

star01
star01  •  06 Martie 2011, 08:15
Postat de tm777 pe 06 Martie 2011, 07:58

A fost contact intre fundas si Bastos e clar, dar Bastos incepuse plonjonul inainte sa intre in careu (se vede pe reluari). A fost eliminat corect! Golul lui Zicu a fost PERFECT VALABIL!!!

nicu68
nicu68  •  06 Martie 2011, 08:14

1-Timisoara-Medias,la scorul de 1-1 Zicu marcheaza din ofside golul desprinderii. 2-CFR-POLI,la scorul de 1-1 penalti clar pt CFR cartonas galben si eliminare pt Sepsi,insa decizia arbitrului ,simulare , cartonas cartonas galben si eliminare Bastos(acelasi lucru s-a intamplat si la meciul POLI-OTELUL,fault in careu la Antal).