Comentarii (158)
sange_alb.rosu
sange_alb.rosu  •  03 Martie 2014, 20:04

stoaia a egalat pe final reducand din umilinta pe care ar fi incasat-o. Oricum, dupa aspectul general al jocului stoaia a cam fost umilita... treaba e ca stoaia e obisnuita cu astfel de situatii din UCL, unde statistica spune ca e CEA MAI PROASTA ECHIPA DIN ISTORIA COMPETITIEI :)))))

ovidelu93
ovidelu93  •  03 Martie 2014, 11:36
Postat de noelstoica pe 03 Martie 2014, 02:44

Bucurati-va ca s-a terminat meciul,daca mai dura trei minute, ati fi plecat cu morcovul in cur...!

Imi place sa cred ca un meci de fotbal tine cat e stabilit de regulament, nu cat sa dea steaua gol...!:)))

noelstoica
noelstoica  •  03 Martie 2014, 02:46
Postat de unico_biancorossi pe 02 Martie 2014, 21:36

asta e adevarul. 3 au fost ocaziile de gol ale lui steaua. dinamo a afost contabilizata cu 5 ocazii.

Ai vazut alt film?Un S.F.?!

noelstoica
noelstoica  •  03 Martie 2014, 02:44
Postat de harppy pe 02 Martie 2014, 13:47

Mai nou dominarea se face cu cornere. Atunci cand sunteti net inferiori, va agatati si de cel mai mic cacat pentru a spune ca ati fost mai buni. Patetic! Incepand de azi, voi numara cornerele. Chiar daca pierdem cu 4-0, a fost incorect, noi am avut 6 cornere. Hah! Gata, incetati cu aberatiile. Ati avut un bulan de zile mari. Ati scos un egal in minutul 90, asta in conditiile in care dupa deschiderea scorului, Dinamo a mai avut doua sanse mari pentru a va da cu terenul ala murdar in capul ala sec.

samertx
samertx  •  02 Martie 2014, 21:43
Postat de unico_biancorossi pe 02 Martie 2014, 21:39

te afli in eroare. nu ma refeream la tine.

S-a trezit cărâșeanul? E cel mai prost crescut și , din păcate, cel mai veroce. Stelist, ce pana lui !

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  02 Martie 2014, 21:39
Postat de terminatorul3 pe 02 Martie 2014, 18:16

Ce clone visezi bai catelule ?????? Nu trebuie sa-ti dau explicatii dar eu nu am vazut meciul ieri seara pt ca eram pe drum !! Azi la pranz am vazut meciu !!! Aberezi ca proasta-n targ cu clonele tale !!

unico_biancorossi  •  02 Martie 2014, 21:36
Postat de red.blue.warriors pe 02 Martie 2014, 19:16

Nu stiu ce ati vazut voi 8-6 ocazii de la televizoare. Pe stadion lumea a vazut doar 3 faze din care se putea marca min 29 Tanase preia de langa doi fundasi anesteziati si trage in bara min 33 Sanmartean trage puternic sub transversala golul lui Keseru. Dinamo nu a avut nicio ocazie de gol. ://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/live-text/VIDEO+Steaua+-+Dinamo+1+martie+etapa+21

samertx
samertx  •  02 Martie 2014, 20:56
Postat de valyomanyd pe 02 Martie 2014, 20:52

E clar, tu nu ai numai probleme mentale , ci si vizuale !!!

E un PROSTSTELIST!: un mâncător de căcat , un căcănar! Oricâte conturi ar avea, e un CĂCĂNAR!

valyomanyd
valyomanyd  •  02 Martie 2014, 20:52

route25
route25  •  02 Martie 2014, 20:45

7 meciuri consecutive fara victorie ale securistilor.....tineti-o tot asa javrelor.......