Comentarii (16)
hardstuffrealm
hardstuffrealm  •  26 August 2012, 13:47

Pentru cine a scris articolul: Grig dedica victoria tuturor fanilor rapidisti, dupa cum declara el. Nu numai celor care au plecat. Pentru Pancu: De cate ori ati jucat lamentabil si suporterii au fost acolo langa voi? Eu zuc ca e echitabil . prima repriza suporterii v-au incurajat (minus 10 minute pe final) si echipa a jucat execrabil. A dpua parte, fanii au plecat si echipa a jucat senzational. Suntem chit.

sandycelt
sandycelt  •  26 August 2012, 13:21

te pomenesti ca trebuie sa stam ca prostii si sa cintam ca si cind nu vedem ce se intimpla in iarba? pai ce sintem roboti? cam ce doresc ei sa ii iubim neconditionat si fara sa avem dreptul la o opinie, iar ei sa isi bata joc mereu de noi? poate au interpretat prost iubirea noastra neconditionata pt. club si culori ,daca da atunci cineva trebuie sa la spuna ca si ei trebuie sa faca ceva pt. asta ca asa nu putem merge la infinit : voi nu jucati nimic, nu cistigati nimic, nu aratati daruire si seriozitate ,rezultate nimic si noi SA VA IUBIM LA INFINIT SI SA CINTAM NON-STOP, NU? TREZITI-VA SI DE ACUM JUCATI EXACT CUM ATI FACUT-O IN REPRIZA A 2-A CU CFR SI TOTUL POATE DEVENII FABULOS PT TOTI

sandycelt
sandycelt  •  26 August 2012, 13:15

ce tot atitea figuri cu sa ne cerem scuze sau nu mai stiu eu ce dedicatii ne fac ? ei nu ar trebui sa isi ceara scuze de meciurile jucate pana acum? de acel rusinos meci din olanda? de finala cupei pierduta aiurea si din aceasta cauza stam iar afara din europa un an cind ar fi fost nemaipomenit sa mai cistigam experienta , macar caci se pare ca ne dorim tot mai putin de la an la an? sa ne mai scuteasca ca nu au jucat doar pt. noi , au facut-o si pt. ei si astfel si-au demonstrat ca merita sa joace la RAPID si astfel si-au cistigat si dreptul de a isi primi salariu acela mare ,care pana acum nu l-au meritat ( vezi meciurile cu : iasi, vaslui, cel din olanda chiar si la ploiesti,) bafta !

alexenia
alexenia  •  26 August 2012, 12:10

EU AM FOST LA TRIBUNA A 2 A..NU A PLEKT NIMENI DE LA PELUZA S-AU IMPARTIT IN 2 SI AU LASAT MIJLOCU PELUZEI GOL..ASTA E RAPIDU DIN GIULESTI IUBESTE-L SI AI SA INNEBUNESTI :X:X;X:x:x:x

fremenash
fremenash  •  26 August 2012, 10:48

galeria care doar se divizase, nu plecase (a fost un simplu protest, dar nu ia lasat inima sa lase echipa). la 1-2 deci tot stadionul canta frenetic si impungea valuri de energie din tribune in teren. a fost FANTASTIC. Cel mai frumos meci din viata mea la care am asistat in galerie. FZR Avem cu ce !

danrapid
danrapid  •  26 August 2012, 10:36
Postat de vladutz13 pe 26 August 2012, 09:50

In fapt au plecat cam 3 sferturi din suporteri.... s-a vazut pe transmisie, la inceput stadionul era 90% full, in minutul 60.... ehe, batea vantul pe-acolo.

NU A PLECAT NIMENI FRATE..GALERIA CARE DE OBICEI STA CHIAR PE MIJLOCUL PELUZEI,S-A DESPARTIT IN DOUA LASAND LOCUL OCUPAT DE EI GOL..S-AU MUTAT O PARTE INSPRE STANGA SI O PARTE INSPRE DREAPTA..NORMAL CA DACA LA TV ARATA ACEL LOC RAMAS GOL LUMEA A CREZUT CA FANII AU PLECAT DAR NU E ASA..SI LA 2-2 GALERIA S-A REUNIT DIN NOU SI AM INCEPUT SA-I INCURAJAM SI A VENIT GOLUL VICTORIEI DE 3-2..P.S. am fost acolo si nu am de ce sa te mint!

ucluj2011
ucluj2011  •  26 August 2012, 09:57

Eh , asta ai spus-o si tu din rautate. Au plecat citeva zeci si facem mare tevatura din asta. Esti ipocrit. La Steaua (si la oricare echipa din Romania) lumea face gura si nu se mai duce pe stadion si injura si "Protesteaza" de cind s-au infiintat echipele respective. daca ACUM , aia din Giulesti , dupa atitea dezamagiri au "facut scandal" pentru INDOLENTZA de care dau dovada fotbalistii , sariti cu gura precum cuurvele cu sapte fetze. Stati linistiti , ca noi TOTZI am vrea sa avem fanii Rapidului , DAR nu ii avem din pacate. Suporteri mai ATASATI de echipa ca rapizii nu exista in Romania si eu stiu ca tu stii asta.

vladutz13
vladutz13  •  26 August 2012, 09:50
Postat de tmy2 pe 26 August 2012, 02:01

eu nu am vazut nici macar un suporter sa paraseasca stadionul. s-a creat acel gol in mijlocul galeriei pentru ca ne-am retras spre margini. atat! oricum acel gol nu s-a facut neaparat ca masura de protest ci ca o masura de precautie, cine a fost acolo stie la ce ma refer. oricum bine ca baietii si-au revenit dupa pauza ca altfel.....

fotbalfan
fotbalfan  •  26 August 2012, 08:23
Postat de exorientelux pe 26 August 2012, 07:45

pe cati a pus pe banca Muresan si Cadu?

chiar te rog sa-mi spui. pe cati? ultimul rosu luat de muresan a fsot la galati cand jucatorul "accidentat" a continuat imediat partida. scormoneste bine de tot in memorie sau pe google si spune-mi si mie pe cati au pus baietii astia "duri" de la cfr pe bara! pe cati ?