otelarul_123
otelarul_123  •  12 Februarie 2010, 18:11

Razvan Rotaru lasa-ne si lasa-te de slujba asta

otelarul_123  •  12 Februarie 2010, 14:17

Tin sa adaug ca la amicalele Stelei ,Rapidului si a lui Dinamo stiti si cand un fotbalist se scarpina in fund si la alte meciuri nu sunteti in stare sa furnizati scorul corect.

otelarul_123  •  12 Februarie 2010, 14:15

Nu va e rusine voua ziaristilor de la gsp ? dupa ce ca si asa nu acordati multa atentie echipelor din provincie , mai furnizati si informatii jalnice, false, penibile . Sa va fie rusine ... ca ziarist sa scrii un aricol despre care nu ai habar

otelarul_123  •  12 Februarie 2010, 14:14

Oţelul Galaţi a încheiat cu o victorie turneul de pregătire din Antalya, învingând cu scorul de 3-1 formaţia bosniacă de prima ligă, Slavia Sarajevo. După ce adversarii noştri au deschis scorul, gălăţenii au replicat până la pauză prin Mircea Axente, în minutul 29, în timp ce în al doilea mitan, Samoel Cojoc (76’) şi Ionuţ Neagu (79’) au adus victoria formaţiei antrenate de Dorinel Munteanu. Cu zece minute înainte de final, Milan Perendija a fost eliminat din joc, îm

•  11 Februarie 2010, 18:53

a fost 3-1 !!! dati singur un sut in fund si lasa-te domnule ziarist

•  11 Februarie 2010, 18:51

bravo Dorinele itzi urez succe de aici din Toronto Canada numa ucce ,victorii si puncte cit mai multe in retur a dea dumnezeu sa iesi ANTRENORUL ANULUI IN ROMANIA otelu e cea mai iubita echipa din MOLDOVA doamne ajuta