Comentarii (14)
juliusmad
juliusmad  •  21 Ianuarie 2018, 10:20

avea si dinamo o victoria in amicale, suporterii se vedeau deja campioni si vine gsp-ul si le taie craca de sub picioare :))))))

haideusicfr
haideusicfr  •  21 Ianuarie 2018, 17:47
Postat de sadikul pe 21 Ianuarie 2018, 12:12

Cel mai mare blat din istoria fotbalului ...un meci amical hahahjajja ...de fcsb -fc botosani nu ne spuneti nimic ??? Sau de cumetriile fcsb-viitorul ??? ...sau de fcsb-pandurii 6-0 toate golurile marcate de kaşeru ...daca castiga dinamo cu 6-0 ..cred ca inebuneau iosifii din redactia gsp

Totusi sa trimiti redactori acolo in Cipru si sa scrie articole de "senzatie" .Nici un cuvant despre jucatorii lui Dinamo. Sau despre portarul venit tocmai din Panama. Si sa apartineti direct de Becali ,sa nu vindeti ziarul nimanui si n-ati scrie in halul acesta.

gicab
gicab  •  21 Ianuarie 2018, 12:23

Ai uitat de Juventus

sadikul
sadikul  •  21 Ianuarie 2018, 12:14

Cred ca iar a sunat " directorul ala italian " sa afle cine este portarul ....ala care a vazut pariuri suspecte la scorul de 0-0 hahahhahahha

sadikul
sadikul  •  21 Ianuarie 2018, 12:12

537095073301815
Izabela Iuliana Nazare  •  21 Ianuarie 2018, 12:04

bai gsp-isti *** !acum doua zile a-ti scris ca portarul titular a fost schimbat la pauza.atunci cum dracu a luat acelasi portar 4 goluri in 12 minute?nu vi se pare ca sunteti caraghiosi ?sunteti de rasul curcilor !

conasu_boeru
conasu_boeru  •  21 Ianuarie 2018, 11:51

...iar Ioniță săracul , el nu știe nici ce e cu el și pe unde a trecut în vreo doi ani , darămite de alții ?!!!

conasu_boeru  •  21 Ianuarie 2018, 11:49

Nu știu cine e și ce zic unii și alții , știu că ACEST portar, a avut peste ....CINCI intervenții extraordinare și a scos goluri ca și făcute !!! Nu înțeleg cum poate fi un jucător blat care să apere extraordinar !?

1661261537422411
Mecanicacd Srl  •  21 Ianuarie 2018, 11:46

Ionuţ Iordache, Victor Vrînceanu ,2 *** angajati la jijigesepe. manache da-i pe gesepeurla imparatul luminii sf gheorghe .

haideusicfr
haideusicfr  •  21 Ianuarie 2018, 10:26
Postat de Robert Sergiu pe 21 Ianuarie 2018, 10:20

Omul care le a gasit amicalul (dinamo) nu cumva e cipriot? daca da..asta spune tot

Mult zgomot pentru nimic.Pentru Dinamo a fost un meci de antrenament ,pentru ceilalti o fi fost ce a fost.Treaba lor.