Comentarii (8)
 •  13 Aprilie 2010, 16:17

Vasluiul nu a jucat nimic in ultimele 20 de minute. Toti cauta sa invinuiasca pe cineva... e mai usor (iar cei de la gsp.tv abia asteapta declaratii de genul acesta) werder_fan, ce face Werder Bremen in etapa asta, cu Wolfsburg?

•  12 Aprilie 2010, 10:04

Care Dinamo ba moldovene !!!

lau72
lau72  •  12 Aprilie 2010, 08:39

Extraordinar ! nu a-ti jucat vreo 40 de minute cu un om in plus , de unde sa stie hategan ca o sa dea gol urziceni ?

•  12 Aprilie 2010, 08:29

Este adevarat a aratat 3 minute de prelungire, dar in timpul prelungirilor portarul vasluiului s-a tavalit pe jos aproape un minut (motivat sau nu, nu stiu), din aceasta cauza au fost prelungiri la prelungiri. (gresala lui a fost de vreo 10-15 secunde).

fotbalfan
fotbalfan  •  12 Aprilie 2010, 03:27

ma tot minunez. cfr are arbitrii la comanda, face blaturi.....ce mai, e tare de tot!

werder_fan
werder_fan  •  12 Aprilie 2010, 02:48
Postat de pe 12 Aprilie 2010, 02:36

Dc nu putea opri la corner?ai vazut Real - Barca...min 45 corner pt Barca arbitru fluiera pt pauza fara sa se mai execute corneru....vorbesti si tu sa pari cunoscator...retard

a fost prima repriza acolo si in plus nu s-a tras de timp cum a facut Vasluiul

•  12 Aprilie 2010, 02:36

werder_fan
werder_fan  •  12 Aprilie 2010, 02:32

de fapt s-a marcat in minutul 4 si ceva secunde. A facut bvine arbitrul ca a prelungit partida, aproximativ juma te minut a stat Kuciak intins pe jos iar apoi a venit corneul. Nu putea opri meciul la corner iar mingea nu a apucat sa se indeparteze de careu dupa executare. Arbitrajul a fost bun.