FOTBAL  »  Superliga  »  LUPTA LA TITLU

Răzvan Burleanu propune o candidată surpriză la titlu: "Are şanse"

Articol de GSP - Publicat luni, 07 iulie 2014 00:00 / Actualizat luni, 07 iulie 2014 10:47

Răzvan Burleanu e convins că lupta la titlu în nou sezon va fi dusă de mai multe echipe. Printre favorite, preşedintele FRF propune o nou-promovată.
"În afară de Steaua şi Astra, cred că Petrolul şi Craiova au şanse la titlu.

Mă bucur că Rapid a revenit în prima ligă. E o echipă capabilă să aducă mulţi spectatori şi să facă spectacol", a declarat Burleanu.

CSU Craiova a reuşit o campanie de achiziţii spectaculoasă în această vară, printre jucătorii aduşi în Bănie fiind Mateiu, Frăsinescu, Dănănae, Neacşa, Băluţă sau Madson.

Citește și:
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
Campionate
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
Fotomodelul a reapărut la meciul lui Zverev, la 3 săptămâni de când germanul nega vehement acuzațiile de infidelitate
Tenis
Fotomodelul a reapărut la meciul lui Zverev, la 3 săptămâni de când germanul nega vehement acuzațiile de infidelitate
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată. Dumnezeu va face dreptate!”
Superliga
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată. Dumnezeu va face dreptate!”
Și-a etalat corpul perfect pe marginea piscinei, înaintea Jocurilor Olimpice de iarnă: „Ne vedem la Milano”
Jocurile Olimpice
Și-a etalat corpul perfect pe marginea piscinei, înaintea Jocurilor Olimpice de iarnă: „Ne vedem la Milano”
EXCLUSIV Bancă scoasă la vânzare în România
Profit.ro
EXCLUSIV Bancă scoasă la vânzare în România
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Miza programului n-a fost ascensiunea, ci moartea” » De ce escaladarea live a unui zgârie-nori de către Alex Honnold a fost greșită: „Clădirea nu e munte, e o vânătoare de clickuri vopsită drept căutare interioară”

„Părul fetei arde vâlvătăi... Zbor final! Stop!” » GSP publică o serie specială, la 50 de ani de la perfecțiunea olimpică a gimnasticii: „Nadia, 10 la Montreal”


Comentarii (28)
valserrano
valserrano  •  07 Iulie 2014, 15:55

dar pe ce stadion vor juca??? ultima oara....erau mai multe randuri de PRAZ pe Oblemenco decat randuri de scaune!!!!! se zvonea ca....tot prazul era destinat bucatariei Craiovei Maxima.....ca deh.....carne.....doar de pe burta pu( l ) ii!!!! sau....v-a curatat travestita aia de olgutzica tarlaua???:))))))

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  07 Iulie 2014, 15:12

Suntem cei mai buni, nici conducerea FRF nu are ce sa ne mai faca, ne recunosc de jupani.

darkdark
darkdark  •  07 Iulie 2014, 15:11
Postat de mardark pe 07 Iulie 2014, 14:39

Asa va mințiți de 1 an...stai ca acum nu iau licența, stai ca acum ii da burleanu afara, stai ca acum nu ii afiliază, stai ca acum ii exclude TAS-ul...serios acum va mai minți asa mult singuri? Ai sa vezi cum o sa vina lumea si cu bilete. Iar daca o sa fie rezultate o sa fie si mai multi....

O sa vina cum sa nu. Numarati de micapi sau craioveanu91 cate 40.000 pe meci chiar daca stadionul are doar 25.000 de locuri dintre care 800 "tarcul" pentru oaspeti.

Vezi toate comentariile (28)
Comentează