Silviu Apostol  •  04 Martie 2016, 12:56

S-ar putea sa fie un MARE necaz : mocirla din Groapa ! Mai ales ca ploua !

vap_andrei
vap_andrei  •  04 Martie 2016, 12:55
Postat de daniel_daniel00 pe 04 Martie 2016, 12:46

Pe Popa l-a menajat ca sa fie rezerva meciul urmator, cam asta rezulta din echipa probabila pe care o da marele ziar GSP...E la mintea cocosului ca va fi titular, ziaristi paclici!

Nu-i mai încurca și tu că la cât sunt *** or să pună 12 titulari.

daniel_daniel00
daniel_daniel00  •  04 Martie 2016, 12:46

1745flo
1745flo  •  04 Martie 2016, 12:30
Postat de romelo777 pe 04 Martie 2016, 11:26

greii?cat plateste cuplul blatist sa fie promovata echipa nimanui?

Daca greii astia sunt Marica si Varela, putem sta relaxati!

steaua1986forever
steaua1986forever  •  04 Martie 2016, 12:23
Postat de cainerrosu pe 04 Martie 2016, 12:07

Popa si Pintilii, oameni de baza ai Nationalei ros-albastre sunt rezerve la cea mai iubita echipa din Univers ?

Ai urmarit macar unul din ultimele 3 meciuri ale echipei? Popa a fost rezerva in toate. Pintilii a intrat si ieri pe la jumatatea meciului. Bourceanu scos mereu (si foarte bine pentru ca e in plus pe teren la fel ca si Pintilii si Chipciu). Deci, e clar....sunt "titulari". Te rog sa imi arati unde am gresit. Aaa, da...si bineinteles, Tade e titular incontestabil. Prin curtea liceului bineinteles. Rapa, e baiatul ala care facea pe el la penalty cand in poarta e Moti, eterna rezerva, baiatul cu fizic de sahist si psihic de fata-mare, Bourceanu-Gladiatorul care nu are treaba cu mingea, el doar alearga si faulteaza (de cele mai multe ori inutil), etc. Ai dreptate, ati facut egal cu titularii. Imi aduc aminte anul trecut cand tot asa s-a terminat egal, erati in culmea fericirii. Ieri chipurile ne dadeati 5-0, 6-0, etc. Repet, nu ati batut ECHIPA A DOUA A FCSB. Punct. Mai discutam duminica, orice rezultat este posibil. Insa daca aveam cativa fotbalisti pe teren ieri care sa nu rateze din 5m cu poarta goala (sau macar bara lui Stanciu sa fi fost 2cm mai la dreapta) nici macar egalul asta norocos nu ar fi iesit. In rest, de la voi, singurul care a jucat a fost Bizonul care stie sa protejeze foarte bine mingea, restul prieteni de fotbalisti, intr-un cuvant o echipa de puljici........

benaflek
benaflek  •  04 Martie 2016, 12:10

bravo tamas si enache.prima repriza f bunacalmi si siguri.bineinteles ca nimeni nu se astepta ca chipciu sa dea gol.in a doua repriza cum a intrat stanciu fricos ca un iepuras echipa parca s sa molipsit de la feromonii lui si a inceput sa sufere .in meciul din campionat de va fi stanciu tiular dinamo ne bate la scor

10153265676692248
Daniel Balteanu  •  04 Martie 2016, 12:09

Asa o scuza mi se pare titlul asta....Adica aseara nu a jucat campioana Romaniei, a jucat o echipa de rezerve ca nu au vrut sa castige meciul. Au vrut sa o zapaceasca pe Dinamo...Ok, sincer sa fiu, nici n-am vazut meciul, dar mi se pare o scuza.Nici la ala de duminica nu ma uit, ca sigur vor fi altele mai bune...

cainerrosu
cainerrosu  •  04 Martie 2016, 12:07
Postat de steaua1986forever pe 04 Martie 2016, 11:58

am uitat sa il adaug pe Tade, care nici macar rezerva nu e..........deci 6...

steaua_fara_nume
steaua_fara_nume  •  04 Martie 2016, 12:04

greii astia nu au jucat si cu voluntari ????? ...ce m-as rade ..sa o luati in C ...cu greii vostri =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ...pt mine este bun si un 0-0 ...si urmatorul din cupa 1-1

1035504319811062
Romeo Daniel  •  04 Martie 2016, 12:04

De ce trebuie să joace Chipciu iar? Chiar nu observa nimeni din conducerea Stelei ca este ieșit din forma.? Chiociu poate intră în repriză secundă 20-30 minute. Noi vrem să câștigăm campionatul sau să-l ajutăm pe Chipciu să prindă Euro? Reghecampf trezește te ca dacă nu bati duminică sau cam dus sansela la campionat. Cu Chipciu joci în 10 sau mai bine zis adversarii mai au un fundaș. Poți juca un 4-4-2 cu : Nita - Papp, Varela,Tamaș, Tosca - Enache, Bourceanu,Stanciu,Hamroun - Timo și Marica..... Sau Popa în locul lui Enache,sau Enache fundaș dreaptă și renunți la Papp(dar este cel mai bun la cap când sunt faze fixe)...De ce cred ca Bourceanu este mai util decât Pintilii. Simplu: dacă folosești doar un mijlocaș la închidere și lângă el pe Stanciu este mai util Bourceanu pentru ca aleargă mai mult și face fază de apărare mai bine. Pintilii singur ca închizător este foarte ușor de depășit( vezi meciul cu Voluntari)...Pintilii este bun daca mai are un inchizator langa el dar asta inseamna sa alegi să te aperi și să joci pe contraatac dintr-un meci în care ai nevoie de victorie.