Comentarii (32)
cosmin-niko
cosmin-niko  •  26 August 2012, 17:17

nu a plecat nimeni la pauza,cei din centru s-au dus spre lateral,ne-am divizat,dar ce sa stie astia de la gsp,ei baga mereu strambe,daca plecau la pauza cum naiba mai intrau,fiindca daca iesi din curtea stadionului nu mai ai voie sa intri ps:pun pariu ca comentariul meu va fi sters

supermandolar
supermandolar  •  26 August 2012, 13:53

...Poate ar fi mai bine sa protesteze așa la fiecare meci galeria si sa ne scuteasca de prezenta lor si de cintecele lor obosite pe ritmuri de manele lalaite care au darul de a te scârbi sau de a te adormi , dar in nici un caz de a te incuraja; ce treaba ar mai face atunci Sabau

robert88
robert88  •  26 August 2012, 11:58

ce mai suporteri.....=))

fanudelavalcea
fanudelavalcea  •  26 August 2012, 11:08

Copos asta cand face si el un fan shop online?!?! Ne-am saturat noi rapidistii din tara sa nu avem de unde ne lua echipamente si accesorii cu rapid...

fanudelavalcea  •  26 August 2012, 10:56
Postat de danrapid pe 26 August 2012, 10:54

AR TREBIU CA TOATE GALERIILE DIN ROMANIA SA PROCEDEZE ASA DACA ECHIPA LOR FAVORITA MIMEAZA FOTBALUL,ne-am saturat de indolenta lor si vrem ca macar daca cealanta echipa cu care jucam e mai buna ca a noastra macar sa vedem ca joaca ca au ocazii ca rateaza ca se implica ca incearca ceva..ASA trebuia sa procedeze si galeria lui Dinamo in meciul cu Metalist..oricum aseara in prima repriza am cantat :MAIIII BINE STATEAM ACASAAAA,CU-O STICLA DE VIN PE MASAAA,NE UITAM LA PRO-TV SI FUTEAMM STELISTELE ,ALE-ALE-ALE-ALE-ALE-OOOOO!

=))))

danrapid
danrapid  •  26 August 2012, 10:54
Postat de godot pe 26 August 2012, 10:06

Fanii Marelui Rapid... la greu i-au luat cu flecme şi borduri pe jucători, iar la bine s-au lipit imediat lângă ei. În prima repriză s-a văzut "al 12-lea jucător". Dacă erau bărbaţi adevăraţi, şi urmau o minimă logică, ori îi susţineau necondiţionat şi la 0-2, cântând să se zguduie Giuleştii, ori îi înjurau necondiţionat chiar şi la 3-2. Altfel, sunt ca nişte animale interesate, care atunci când au de mâncare îţi ling mâna, iar atunci când n-au, te muşcă.

fanudelavalcea  •  26 August 2012, 10:51
Postat de danrapid pe 26 August 2012, 10:48

NU A PLECAT NIMENI DOMNULE ZIARIST.....GALERIA CARE DE OBICEI STA CHIAR PE MIJLOCUL PELUZEI,LA PAUZA ,S-A DESPARTIT IN DOUA LASAND LOCUL OCUPAT DE EI GOL..S-AU MUTAT O PARTE INSPRE STANGA SI O PARTE INSPRE DREAPTA..NORMAL CA DACA LA TV ARATA ACEL LOC RAMAS GOL LUMEA A CREZUT CA FANII AU PLECAT DAR NU E ASA..SI LA 2-2 GALERIA S-A REUNIT DIN NOU SI AM INCEPUT SA-I INCURAJAM SI A VENIT GOLUL VICTORIEI DE 3-2..P.S. am fost acolo si nu am de ce sa te mint!

Si dc v-ati despartit in 2? Am vazut ca v-ati certat intre voi...