Comentarii (15)
 •  03 Mai 2010, 15:50

Am fost la meci la a-II-a, dar am lasat la tras meciul pe DVD. Azi am revazut meciul si-am nunarat ocaziile: intre primul si al doilea gol dinamovist am avut 3 ocazii, apoi intre golul doi dinamovist si momentul eliminarii lui Pulhac am mai numarat 6 ocazii (2 goluri), iar pana la pauza au mai fost 2 ocazii ! Scor la pauza(la ocazii)= 9-2 (doar 2-2 pe tabela). In repriza a-II-a scorul la ocazii a fost de 16-2 (3 la o singura faza). Tragem linie : Rapid-Dinamo 2-2 (25-4 la ocazii)! HAI RAPID !

•  03 Mai 2010, 15:26

grigorie te asteptam la dinamo

•  03 Mai 2010, 15:06
Postat de pe 03 Mai 2010, 12:06

esti departe de fotbal precum gripa de iepure , cum poti sa spui ca era de rosu la alexe , ca ne-a tinut in spate hategan ! nu ne-a acordat 2 penaltiuri si tu spui ca a avantajat rapidul ?!

,,acu dupa declaratia ta cred ca are dreptate PREFECTUL CAPITALEI in ce priveste CAINII TURTBATI,ati fost fff norocosi ca nu ati luat golul 3,grigore find ,se vede tradator dinamovist,ca v-a salvat de doua boabe!SA vina piticul porno sa va CASTREZE.

•  03 Mai 2010, 14:11

Ar trebui sa-i faca un tatuaj pe frunte!

•  03 Mai 2010, 13:42

Grigorie e cel mai bun mijlocas din tara!! revino la Dinamo! Te astept!! Forza Grigorie!

•  03 Mai 2010, 13:12

rusine grigorie(si cand te gandesti ca ti-am luat apararea de atatea ori)ti-ai facut plinul cu bani nesimtitule ti-ai batut joc de suporterii minunati ai rapidului(ca pe javre le-ai facut fericite)daca am fii fata in fata ti-as da un pumn in fata rusine sa pleci de la rapid javra ce esti inca odata RUSINE

•  03 Mai 2010, 12:26

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana. Pentru informatii suplimentare, trimiteti un e-mail cu subiectul "job" pe adresa de e-mail F,U,T,U,R,E.JOB87,@,G,M,A,I,L.C,O,M(fara cele 13 virgule).

•  03 Mai 2010, 12:19

grigorie LASA-NE MA IN PACE ESTI TERMINAT CA FOTBALIST ESTI JUCATOR DE CURTEA SCOLI MARSI!!!