Comentarii (51)
andyandrei2015
andyandrei2015  •  07 Mai 2017, 13:30
Postat de Robert Szi pe 07 Mai 2017, 13:16

ce ati dominat? :)) la cornere? la tanase a fost o simulare penibila.. la patrick penalty clar.. singura data cand ati batut dinamo dupa ce aceasta a iesit din insolventa a fost atunci.. datorita acelei mari greseli de arbitraj

ba nu ti e rusine ,din cate victorii aveti voi,maxim 2 sunt meritate,restu cu arbitrii,noroc ,chiar atat de prost sa fii,vai de tine,daca aveam 2 penalty uri cu viitorul eram la 6 pcte atunci,si nu mai visati voi la titlul,oricum nu aveti sanse ,stai calm

1636383179949484
Radu Potrovita  •  07 Mai 2017, 13:24

Daaa!Mahaaare especialist este acest dan lazarescu!Ati auzit de el pana acum?Un fost tusier,mare specialist?!Hai sa fim seriosi!Admit parerile lui Craciunescu,Porumboiu,Balaj,ca mari specialisti nu de la toti "ciuri-buri"care se baga in seama...

1716493408582631
Robert Szi  •  07 Mai 2017, 13:19

mare e frustrarea la tine :))

Robert Szi  •  07 Mai 2017, 13:16
Postat de andyandrei2015 pe 07 Mai 2017, 13:08

voi cei mai buni .hahaha,v am dominat clar si in tur si retur,doar arbitrii au schimbat scorul pt voi ,nu pt noi,trebuia rosu in meciul tur ,si erati umiliti cu 6-1 ,nu cu 2-1,si in meciul castigat de voi,penalty pt noi la tanase ,a fost la fel ca ala din ultimul minut dat de voi ! deci esti prost

Robert Szi  •  07 Mai 2017, 13:12

***

andyandrei2015  •  07 Mai 2017, 13:09

deci viciere de rezultat,plus cat de dezavantajata a fost steaua in play offul asta,ne meritam soarta,am jucat corect la medias,si uite ce se intampla,cum fluierasii au adus fcdb pe primu loc, o echipa de valoarea locului 10 ,nu e nimic ,se mint singuri ,il vand pe hanca si nemec si raman iar in pioneze,iau 10 goluri in dubla mansa in prel europa league,titlul il viseaza degeaba !!!!!!!!

Postat de dinamo_fan pe 07 Mai 2017, 12:56

vezi sa nu faci febra :))

estipreafrustrat si prost,eu zic adevarul,tu aberezi

andyandrei2015  •  07 Mai 2017, 13:08
Postat de Robert Szi pe 07 Mai 2017, 12:42

unde ati fost dezanatajati? cu dinamo in tur ati fost iertati de un penalty.. cu viitorul nici blatul nu va iese.. Bunicudean si-a facut treaba.. cu cfr zero suturi pe poarta.. si va mai tineti cei mai buni.. pur si simplu nu meritati.. nu jucati nimic.. si viitorul si dinamo e peste voi

dinamo_fan
dinamo_fan  •  07 Mai 2017, 13:00
Postat de geo.b. pe 07 Mai 2017, 12:46

"Verdictul specialistului " ???? Domnilor "specialisti",aveti impresia ca sunteti la "Radio Romania actualitati",la emisiunea "fotbal minut cu minut",unde puteti spune ce vor muschii vostri pentru ca noi nu avem de unde sti adevarul,din moment ce nu vedem fazele ? Ei bine nu sunteti acolo,iar fazele le vedem si noi la fel de bine,nu ne puteti duce cu zaharelul.Chiar daca nu cunoastem la perfectie regulamentele,prin comparative,in urma atator meciuri vizionate,ne cam dam si noi seama care-I adevarul,dar mai ales CAT DE PARTINITORI SUNTETI si "cu ce echipa trageti".

astia nici dupa aproape 30 de ani de la revolutie nu inteleg ca nu mai merge prostit poporul cu televizorul. poate doar ala de prin Teleorman. *** basket ? nici acolo nu se dadea atingerea aia la Filip.