Comentarii (51)
963242023697129
Eugen Eugenescu  •  07 Mai 2017, 20:43

singura echipa cu nume sovietic din campionatul nostru se bazeaza pe doi piloni : suporterii agresivi si arbitrii permisivi ! chiar favorabili,putem spune ! nu va grabiti cu injuraturile,se vede asta si de pe Marte...

florinch
florinch  •  07 Mai 2017, 19:22

Cine este Dan Lazarescu? Ce-a fost el inainte? Bineinteles, intrebari retorice. Ce nu este retoric, este faptul ca Dan Lazarescu a fost un arbitru submediocru, un arbitru de pe vremurile triste ale cooperativelor.

Postat de khal_37 pe 07 Mai 2017, 15:23

La fel cum a castigat si psd in adn alegerile, fcd va castiga campionatul.

Te inseli amarnic. FCSB termina pe locul 3(TREI) Clasamentul final: 1-DINAMO :2 viitorul 3: fcsb. Sa moara becalistii de oftica: Hai DINAMOOOO campioniiiiiii

205385333245464
Livi Andrei  •  07 Mai 2017, 17:28

Nu conteaza! Putea Cfr sa marcheze si de 5 ori ca oricum facea portarul blatist in asa fel incat sa se ascunda in spatele portii si sa marcheze Dinamo de 6 ori. Blat pe fata cu portarul Cfr-ului!

andyandrei2015
andyandrei2015  •  07 Mai 2017, 16:26
Postat de balauru48 pe 07 Mai 2017, 14:35

:))) ce lume bolnava. Scrie de pe un cont si isi raspunde de pe altul :))))))))))

daca celalalt la care faci referire,sustii ca e contul meu,vino cu probe,daca nu ***bai ba prostule,sunt atatia de andy sau andrei pe situl asta,asta nu inseamna ca sunt eu,vai de tine

khal_37
khal_37  •  07 Mai 2017, 15:23

hector13
hector13  •  07 Mai 2017, 14:47

Daca e sa vorbim de arbitraje sa o luam cu inceputul: 1) minutul 61 Dinamo Cfr 2-0 https://www.youtube.com/watch?v=r3jhXwBI9EI Tinere de tricou si genunchi peste picior a lui Filip asupra lui Lopes; 2) minutul 80 acelasi meci acelasi link Romera ii da un sut in picior lui Roman in suprafata de pedeapsa; 3) la golul lui Filip de ieri, e intr-adevar o greseala a lui Marc dar va rog uitati-va cu ce parte a corpului isi face Filip preluarea pentru a marca? cu MANA! 4) la Paun daca se dadea penalty nu cred ca venea cineva de la Dinamo sa se planga 5) la Tiago Lopes exista contact ( redus ca intensitate e adevarat) insa Filip nu joaca absolut deloc mingea. Poate ca a procedat corect ca nu a dat penalty dar nu cred ca trebuia sa ii dea galben.