Comentarii (63)
steauaucl
steauaucl  •  01 Aprilie 2016, 10:59

dinamo a facut o prostie foarte mare alegand sa joace pe National Arena !!! dinamo nu are echipa de National Arena ! terenul este foarte bun ceea ce inseamna ca va fi o partida intr-un ritm foarte rapid...Astra stie sa joace foarte bine pe contra atac ,dinamo oricum va trebui sa incerce sa atace ..se vede si in echipa alcatuita de Rednic ca sa saturat de stilul cu ,, 8 fundasi ,, de fiecare data cand dinamo a jucat pe National Arena in a doua repriza dinamo arata ca o pisica in ploaie ..conditia fizica e varza la dinamo iar un meci in viteza si cu miza foarte mare te stoarce de energie dupa minutul 60...la pariuri as merge pe un x pauza 2 final...scor corect 0-1 astra....

florianveress
florianveress  •  01 Aprilie 2016, 09:59
Postat de bebe21 pe 01 Aprilie 2016, 00:59

fara nea strambu' mimamo se lupta cu voluntari la locul 14...!

Fără regheblat şi femeia MOP, eraţi deja istorie! ***

896192190498051
Adi Mitrea  •  01 Aprilie 2016, 07:34

Uita te in staful vostru si vei descoperi doar clovni.La Dinamo , club cu emblema sunt oameni de fotbal, nu manelisti, nu puscariasi , nu paharnici.

Adi Mitrea  •  01 Aprilie 2016, 07:30
Postat de khal_37 pe 31 Martie 2016, 20:45

Te da mintea qfara din casa. Biet frustrat !

bebe21
bebe21  •  01 Aprilie 2016, 00:59

grandetorito
grandetorito  •  31 Martie 2016, 21:29
Postat de moshu_shukaru pe 31 Martie 2016, 19:57

Când ai de gând să iei boul de coarne și să le explici copiilor din diasporă cum a luat ființă actuala Steaua / Fcsb ?

Stiai tu ca tie ma adresez.. d;aia ai raspuns de pe alt cont :) Nice move!

alskar
alskar  •  31 Martie 2016, 20:50
Postat de iobag pe 31 Martie 2016, 20:30

85

după The final cut (83), în 84 deja era pe cont propriu și a scos The *** and Cons of Hitch Hiking