Comentarii (200)
haideusicfr
haideusicfr  •  16 Octombrie 2017, 11:36
Postat de travka pe 16 Octombrie 2017, 09:53

e greu cand nu mai primesti penalty la 0-0, una e sa primesti penalty cand ai deja 2-0 la pauza, alta e sa primesti penalty la 0-0 cum a primit de 4-5 ori chefere-ul, fara penalty sunteti o echipa de batranei care in repriza a doua obosesc repede, s-a vazut si ieri, putea sa va bata Botosaniul dar au fost timorati si nici nu au primit penalty

Lasa comentariile ,te-ai "incins " rau de tot.Greselile le-a facut Dan Petrescu .Cu alcatuirea echipei.Asa " batranei" cum sunt ,daca juca Balde marca de vreo doua ori.S-au pierdut punctele prin intrarile lui Paun si a celuilalt ,nu-i retin numele. Petrescu pentru ieri ,nota 4.Si de bun-simt.

936901769693416
Predan Mihai  •  16 Octombrie 2017, 09:56

De ce de fcsb,si nu si de Craiova?! Aloooooo.....presa....!

andrei.f  •  16 Octombrie 2017, 09:20

Jale mare aseară la LOOK TV, jale mare. S-au mai consolat ei comentatorii că şi FCSB joacă slab dar, jalea e mare. Ce durere, ce durere ....

balauru48
balauru48  •  16 Octombrie 2017, 09:06
Postat de Razvan Marcel pe 16 Octombrie 2017, 01:37

Oare in Romania ,sunt doar Hagi,Petrescu si Becali?Cei de la GSP numai de ei spun,a fost penalty clar pt Botosani.Petrescule ti-a dat vreo 6 lovituri de pedeapsa si impotriva nu sa dat nici una.

N-a fost niciun penalty! Arbitrul era la 2 metri de faza. In Anglia se dadea galben pt simulare.

mosvasile
mosvasile  •  16 Octombrie 2017, 08:58

Cel mai periculos "jucator "al celor de la Botosani a fost...Dan Petrescu,atat prin alcatuirea echipei sale-iar l-a lasat pe banca pe Balde,ca si in meciul cu fcsb-cat si prin schimbarile facute,caracterizate ca "ciudate" pana si de comentatorii digi care se stie pentru cine "canta"...E clar ca Botosani-vasalul fcsb-trebuie sa intre in play-off ca sa-i dea toate punctele fcsb-ului iar Dan a ramas tot stelist/fcsb-ist...