haideusicfr
haideusicfr  •  20 Septembrie 2015, 10:38

*S-a multumit* cu un egal.Sa le para bine ca n-au luat bataie.Au egalat cu noroc ,dupa care au practicat un antifotbal total.Cu trageri de timp ,cu baricadare in aparare.Daca mai dura jocul 5 minute CFR marca.Schimbarile lui Dican s-au dovedit eficiente.Jocul s-a iutit ,au reinceput sa apara ocaziile.Pe mine nu m-a impresionat Astra.Poate un pic Alibec.

dora
dora  •  20 Septembrie 2015, 14:54

Nu cred ca au vazut tot meciul. C. Lopez de la gazde a avut si el un joc bun si o putea baga in poarta in repriza a doua...da a luat doar 5...

szsebi
szsebi  •  20 Septembrie 2015, 13:05

Deci, Goian a fost catastrofa pe langa Larie si are nota mai buna? Apoi cand au intrat Nouvier s-a schimbat jocul CFR-ului in f bine si el primeste tot nota 5 ca si Paun, cel pe care l-a schimbat? Cei care fac notele urmaresc meciurile? sau dau 5 si 6 la toata lumea din burta si 7-8 pentru marcatori?