Comentarii (458)
uzu_buzu_
uzu_buzu_  •  03 Septembrie 2014, 01:30
Postat de sms23 pe 01 Septembrie 2014, 15:47

imi pare rau, e furt calificat si viciere clara de rezultat! corect e sa caute arbitru sa -ti dea rosu pentru ca ai executat mai repede o lovitura??!!!???!! sa i-o spuneti lui Mutu pe-asta!

invata regulamentul si revino. decat sa spui o prostie e intotdeauna de preferat sa taci.

sms23
sms23  •  01 Septembrie 2014, 15:47

timarhac
timarhac  •  01 Septembrie 2014, 10:41
Postat de unico_biancorossi pe 01 Septembrie 2014, 03:21

..)))))))))))))))))))) deci, asta e cea mai tare conversatie pe gsp...))) am auzit destule pe aici : cronici de filme, sugestii de oscar, eurovisionul live.) retete de haleala subtire, recomandari vestimentare, retete medicale complexe..)) analize gramaticale extrem de laborioase, evocari istorice magnifice, bancuri spumoase, toata gama injuriilor din limba romana..)) discutii informatice de inalt nivel, dispute geografice interesante (vezi cazul portugalia nu e in iberia..)), judecati live..)) analize penale de inalta tinuta..) dar, recunosc ! discutia voastra e unicatA..))))

:)))) nu rade Bianco. Noi discutam doar despre lucruri foarte serioase, n-avem timp pentru lucruri marunte...

caminero
caminero  •  01 Septembrie 2014, 09:11
Postat de adi_stelistul pe 01 Septembrie 2014, 06:54

N-am vazut meciul, am prins doar ultimele minute din prima repriza. Nu stiu ce sa zic dar caseta tehnica de la sfarsitul primei reprize afisata pe ecran era in favoarea CFR la toate capitolele: suturi, ocazii, posesie. Nu stiu ce-a mai fost in repriza a doua. Remarc insa altceva: singura echipa neinvinsa acum e Dinamo. Surprinzator, nu?

Nu e deloc suprinzător, am jucat numai cu loaze (deşi Mureşul s-ar putea să fie o echipă "de strînsură" interesantă). În context, Dinamo trebuia să fie acum pe primul loc, ca să aibă de unde cobotî în a doua jumătate a turului :D

bazileon
bazileon  •  01 Septembrie 2014, 08:50
Postat de chronic pe 01 Septembrie 2014, 08:40

adevarul e ca 2-3 etape ati furat grav cu arbitrii...trebuia sa pierdeti si cu alea slabe

Chiar daca ar fi furat (ceea ce nu s-a intamplat), Steaua a facut-o cu mult mai dihai!

chronic
chronic  •  01 Septembrie 2014, 08:40
Postat de vasy86le pe 01 Septembrie 2014, 08:04

Ce treaba are insolventa cu echipa? La Dinamo nu prea au fost multe plecari, echipa e cam aceeasi ca si sezonul trecut, doar ca tinerii au mai prins experienta, plus ca Dinamo a avut un program usor din care repet, trebuia sa aiba maximul de puncte.Dinamo o sa cedeze cat mai curand, un adversar un pic mai bun si Dinamo pierde,probabil ca multi o sa imi sara in cap dar eu prefer sa vad realitatea.

bombon
bombon  •  01 Septembrie 2014, 08:39

Dupa meci, in sala de conferinta de presa, bodygurzii i-au lovit pe Miriuta si Rada... asta e Petrolul... Oricum, Petroul n-are ce comenta, in prima repriza nu au contat deloc (1-6 raportul ocaziilor), iar in repriza a doua au jucat vreo 10 minute, cand au dat si golul, iar apoi au inceput cu faulturi si proteste. Eliminarile au fost regulamentare, n-au ce comenta. Arbitrajul n-a influentat deloc rezultatul.