Comentarii (40)
gigi.debelihu
gigi.debelihu  •  31 Octombrie 2022, 11:13
Postat de istet10 pe 28 Octombrie 2022, 19:16

Sa intrebe prostalaii ca tine. Ba prostalaule, un penalty dat inseamna si garantia unui gol?

Băi că. Cat, cine te tolerează pe site-ul GSP.ro băi prosatalaule!?.... Tu ești mai ***

istet10
istet10  •  28 Octombrie 2022, 19:16
Postat de gigi.debelihu pe 28 Octombrie 2022, 08:28

Amice și capul între picioare!? Da'de ce nu s-a dat penalty-ul daca a fost!? Că sa se bucure prostălăi că tine?

istet10
istet10  •  28 Octombrie 2022, 19:14
Postat de catalin.palcu pe 28 Octombrie 2022, 09:17

Ne-ati dat 6 pt ca am aliniat o echipa de juniori plus 3-4 seniori care erau veniti de 2 saptamani la Dinamo. Iar Kovacs a inventat tot ce s-a putut pt voi: eliminari gratuite din primele 30 de minute, penaltiuri. Ia meciurile Dinamo-FCSB din ultimii 5 ani si vezi cate penaltiuri ati primit voi si cate cartonase rosii voi. Aveti comisia de arbitri in buzunarul de la haina

Da, arbitrajul v-a invins. Desteptarea !!! A fost 6-0 ! La scorul asta invocati arbitrajul? Daca ar fi fost un accident. Dar ati mai luat 6 si de la altii.

policefun
policefun  •  28 Octombrie 2022, 12:57
Postat de beeruss pe 27 Octombrie 2022, 22:17

noi v-am dat 6 acum un an. deci noi Steaua putem mai mult.

gigi.debelihu  •  28 Octombrie 2022, 08:25

Așa a văzut Dinamo București în liga a doua! Nenumărate greșeli răuvoitoare ale arbitrilor deaconizati care nu au pățit absolut nimic pentru *** făcute! Presa a tăcut, nu a zis nimic, *** Dinamo va rata orice obiectiv *** Asta e țara noastră! Săriți sănătoși și s-o îmbălsămați așa***

paolo11
paolo11  •  28 Octombrie 2022, 06:53
Postat de bonard pe 27 Octombrie 2022, 22:56

Nu inteleg de ce se indeparteaza de play-off. Totusi sunt nu stiu cate meciuri fara infrangere si ne apropiem de play-off. De ce titlul asta?

Pentru ca autorii anonimi pretind ca sunt subiectivi!

istet10
istet10  •  28 Octombrie 2022, 00:23
Postat de lucian_85 pe 27 Octombrie 2022, 20:52

Pai cu penalty clar refuzat în min 90+4 cam ce ar putea fi?

istet10
istet10  •  28 Octombrie 2022, 00:22
Postat de madalin_eivissa pe 27 Octombrie 2022, 21:03

DINAMO A FOST PRIVATA DE 2 PENALTY URI IN MECIUL CU SLATINA***MERGEM MAI DEPARTE, LUPTA DINAMO!!!***