Claudiu Vaszil  •  09 Octombrie 2015, 10:24

Să plece pupătorul de cruci!! DEMISIA!!!!

maryan_ro83
maryan_ro83  •  09 Octombrie 2015, 08:35

Rugam FIFA sa organizeze preliminarii pentru Campionatul Mondial la care sa se califice primele 4 din grupa, iar UEFA la preliminariile pentru Campionatul Mondial ca si ultima clasata sa dea baraj.. sa ne creasca sansele si noua.. asa tremuram la fiecare gol feroez, unguresc sau finlandez..

travka
travka  •  09 Octombrie 2015, 07:47
Postat de Olav Baltius pe 09 Octombrie 2015, 07:10

Nu incape loc de scuze,toate meciurile lui Iordanescu sant trase la indigo,conduc schiorii adoua repriza,si abia egalezi in ultimul minut,ca la cascadorii rasului.Ungaria a demonstrat ca poate transforma si s'ar putea urca pe locul 2,usor.Asta'i echipa lui Iordanescu,nu nationala Romaniei.

ba mai da ti va in spume de aici toti sunteti experti, si pe cine ai lua tu la lot ma? iluminatule, om avea inca vreo 10 jucatori internationali titulari in campionate puternice si nu i-a chemat Iordanescu? in afara ca ii forteaza pe Chipciu si pe Papp si ar putea sa ii bage pe Budescu+Matel cam pe cine ai vedea tu la nationala??? voi sunteti si terminati rau, aseara chiar au avut ghinion, 2 bare, keseru din 5 metri de luft, torje la fel in repriza 2, si inca 2-3 ocazii rare ratate de Stancu etc etc, daca era 5-1 final nu se supara nimeni asa acum hai sa aruncam cu pietre tipic romanesc

776131085825826
Olav Baltius  •  09 Octombrie 2015, 07:10

dinamo_fan
dinamo_fan  •  09 Octombrie 2015, 03:52
Postat de bvd_magheru pe 09 Octombrie 2015, 02:48

Ba Alibec ala nici nu atingea mingea pentru ca simplu nu ajungea la ea . Alti jucatori mai buni sunt numai in capul tau de demagog !! Hei rup !

Sincer nu vad cum Alibec ar putea sa joace mai prost decat Keseru. Avem 4 meciuri la rand cu un gol dat din greseala cu Keseru atacant ...chiar sa-l foloseasca si in ultimul meci tot pe acest autist al fotbalului. Mai bine Il ia pe Goian, il baga varf si arunca centrari pe el decat sa jucam cu Keseru. Asa ne-am calificat ultima data la european.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Octombrie 2015, 02:48
Postat de babahuda pe 09 Octombrie 2015, 00:48

asa e ,dar si acolo se impunea rosu si 11m ..era singur cu portarul dupa ce la intors ...o calificare cu ajutorul arbitrilor nu ma bucura ..echipa e subtire in formula selectionata de iordanescu ..avea variante la greu ,constanti si in forma ..aduce varf din liga a 2-aspania cand alibec a inscris in toate competitiile in care a jucat ..de la EL pana in cupa.asta spune ca staful e unul impotent

gabri80el
gabri80el  •  09 Octombrie 2015, 02:06

o rusine de jucatori. numai de umplutura. astia nu merita nici 1000 euro pe luna si ar trebui sa cunoasca adevarata munca

europaaa
europaaa  •  09 Octombrie 2015, 02:02

5telistii sa nu comenteze la meciul asta, ne mananca calificarile an de an de la suporteri la jucatori