Comentarii (5)
whitecollar
whitecollar  •  11 Ianuarie 2012, 17:09
Postat de flafy pe 11 Ianuarie 2012, 13:54

daca nu era acel gol,Malaga se putea califica...pacat...oricum Cabaiero este un portar foarte bun,se mai intampla...

nu cred ca aveau prea multe sanse. la 1-0 mai erau 20 de minute de joc, dar nu au fost aproape de egalare decat prin capul lui toulalan din prelungiri. mi-a placut malaga. monreal si eliseu ar incapea in orice echipa mare.

flafy
flafy  •  11 Ianuarie 2012, 13:54

b0gdan_88
b0gdan_88  •  11 Ianuarie 2012, 12:41
Postat de yubytu pe 11 Ianuarie 2012, 11:32

hala madrid :p

Iara ati apurut tantarilor???? Dupa real-Barca 1-3 nu mai vedeai un suporter al realului!!! Prindeti tupeu cam repede !!!

yubytu
yubytu  •  11 Ianuarie 2012, 11:32
Postat de asc21 pe 11 Ianuarie 2012, 10:59

Perfect, inca doua ocazii pentru ca Barca sa le distruga moralul celora de la Real, doar asa mai pot recupera cele 5 puncte din campionat.