Comentarii (6)
deejay86
deejay86  •  13 Aprilie 2012, 12:22

Orice jucator are o zi proasta... dar daca nu era Robben nu stiu cat de sus era acum Bayern in campionat sau in UCL. E deja un fotbalist de legenda si a pus umarul serios pentru echipa.

filipalexandru
filipalexandru  •  13 Aprilie 2012, 09:54

Cati fani Bayern frustrati :). Wer wird deutsche meister?Nur der BVB!!

nicky
nicky  •  13 Aprilie 2012, 09:36

Ideea e simpla, Bayern a venit sa se apere si sa scoata un punct, mizand pe faptul ca Borussia se va impiedica pe undeva si la aglitate in clasament conteaza golaverajul si nu rezultatele directe. Din acest punct de vedere, putem spune ca daca Robben nu ar fi gresit la gol, poate nu ar mai fi facut si celelalte greseli, pt ca abia atunci s-a aruncat Bayern in atac. La Real Madrid, Barca, Manchester United, Liverpool, Milan etc. acelasi jucator executa penaltyul indiferent daca este sau nu cel faultat, iar in ceea ce proveste ratarea din prelungiri, mingea a cazut in fata portii dupa ce un jucator de Borussia a respins gresit in bara, iar raportub acestora a fost de 2-1 pt BVB

dynamovist
dynamovist  •  13 Aprilie 2012, 05:42

Robben imi aduce aminte de Mihalcea...Mare ratangiu!

mariuscarsing
mariuscarsing  •  13 Aprilie 2012, 02:03

mai conteaza ca a ratat sau nu conteaza ca peste 2 etape vom fi campioni BVB LIEBE!

rafytm
rafytm  •  13 Aprilie 2012, 01:46

problem nui ca o ratat 11m,tot el l-a scos din offside pe lewandowsky la gol,si la cateva minute dupa penalty-ul ratat a ratat o ocazie incredibila din 6 metri cu poarta goala