imgb  •  26 Decembrie 2022, 22:34

Argentina Campeon pentru toti Fecetebistii si curcubeii de primprejur....CFR....Rapid....Hermansdtad...Craiova... campeoni ....Mi-as mai dori ca dl. Becali sa s-apuce iar de scris carti .....La Multi Ani !....

achenbachfrederikk
achenbachfrederikk  •  26 Decembrie 2022, 16:54

Ba da rau stati cu unghia in gat astia de va tot preocupati de Argentina. Stii proverbul cu caravana? Omule, olandezii au egalat in minutul 90+12, nu au jucat nimic, croatii sunt la baie cand nu ajung la penaltyuri, iar Franta a dormit 80 de minute. Mari echipe sigur, vai de soarta lor. Olandezii au fost cea mai infecta echipa de la mondial. Alaturi de nemti si danezi bineinteles. Tu si acolitii tai faceti spume, plangeti 4 ani degeaba in timp ce tot ce conteaza e rezultatul: ARGENTINA CAMPIOANA MONDIALA! Penaldo al vostru si gasca au apus. Adio!

Eliyahu
Eliyahu  •  26 Decembrie 2022, 13:27

Si Turcia nu s-a calificat la Campionatul Mondial pentru ca facea afaceri cu ISIS, corect? Oculta mondiala i-a bagat chip lu' Mr.

mattteo
mattteo  •  26 Decembrie 2022, 13:21
Postat de montblanc pe 26 Decembrie 2022, 12:56

Evident că ăsta e motivul, din cauza asta și Marocul a fost executat la meciul cu Franța, altfel se calificau în finală fluierând =)))))

A fost vreo diferență intre penaltyul gratuit primit de Argentina in sferturi cu Olanda si penaltyul pe care trebuia sa il primeasca si Portugalia daca se arbitra cu aceeasi unitate de masura? Se termina 2-1 pt Olanda. Plus ca Argentina a primit gratuit si la 0-0 cu Croatia in semifinala si 0-0 cu Franta in finala. Cred ca diferenta intre Arhentina si Portugalia fost ca unii au primit sa ajunga campioni, ceilalti nu.