Comentarii (26)
fc_zcsb_manita_manita
fc_zcsb_manita_manita  •  14 Decembrie 2022, 08:49
Postat de catalin.palcu pe 14 Decembrie 2022, 08:32

draga Modric , las-o asa. in 2018 ati ajuns in finala CM fara o singurie victorie in 90 de minute dupa faza grupelor. Acum in Qatar, ati obtinut o singura victorie in tot turneul (contra Canadei ) si visati iar la finala?? nu poti la infinit numai sa anihilezi adversarul si sa vezi apoi daca poti da un gol din corner sau pe contraatac.

Modric vorbește despre arbitru, apoi recunoaște meritele și supremația argentinienilor. Nu greșește cu nimic. Croația încearcă să câștige meciurile, așa cum sunt ei, așa cum pot ei. Toți încearcă asta. Lor le-a ieșit de multe ori. Au o generație fantastică. Două semifinale la rând, locul 2 acum 4 ani. Anul acesta vor lua argintul. E ceva. Nu joacă spectaculos, nu își domină adversarii, dar sunt arțăgoși și au mentalitate puternică.

rottwailer
rottwailer  •  14 Decembrie 2022, 08:42

Frustrări de jucător aflat intr-o zi proasta! Oricum Croația n-a arătat nimic, cu excepția primelor 15 minute. Nu te poate tine norocul și șmechereala la infinit!

flob
flob  •  14 Decembrie 2022, 08:35

Bai Modric, degeaba ai jucat atâția ani fotbal că nu știi nici măcar regulile elementare. Cum poți să zici că acel penalty nu a fost? Învață regulile jocului pe care îl practici și care ți-a dat de mâncare și apoi ieși în față sa comentezi. Te faci de râs. Zici că ai făcut universitatea MM Stoica din Berceni.

catalin.palcu
catalin.palcu  •  14 Decembrie 2022, 08:32

miki123
miki123  •  14 Decembrie 2022, 08:23

Croații ar trebui is tacå din gura!!! S-au apårat ca disperatii in meciul cu Brazilia si au avut un noroc porcesc!? Au privat pe nedrept fanii fotbalui mondial de o semi.finalå de vis, Brazilia-Argentina!!! I-au surclasat argentinienii, sà zicà mersi ca au scàpat cu 3-0!