erata: numarul de goluri marcate

qwertt
qwertt  •  25 Iunie 2010, 23:50
Postat de qwertt pe 25 Iunie 2010, 23:49

Mai bine te-ai documenta inainte sa scrii aceeasi tampenie de mai multe ori. La 2-1 pt Spania, Elvetia trebuia sa bata cu 2-0 ca sa se califice. La acest CM, dupa punctaj, conteaza golaverajul, apoi cele mai multe goluri marcate si dupa asta, rezultatul direct. Au spus si aia la tv de n ori

pt antworton

tralalala
tralalala  •  25 Iunie 2010, 23:49

antwort,ceea ce tu nu intelegi e ca golaverajul si apoi numarul de goluri sunt criteriile de departajare.Daca astea sunt egale se ia meciul direct.Daca Elvetia batea la 2 goluri diferenta(parca asa era) se califica.

qwertt
qwertt  •  25 Iunie 2010, 23:49

mdeah
mdeah  •  25 Iunie 2010, 23:39

Un meci frumos, Chile merita sa fie in optimi. O sa fie un campionat nebun, nu ma mai risc sa mai dau nici un prognostic referitor la noua campioana mondiala.

antwort
antwort  •  25 Iunie 2010, 23:34

ceea ce unii nu au inteles e ca la 2-1 pt spania, elvetia putea bate cu 5000-0 si tot degeaba..of of mai mai

dandreid
dandreid  •  25 Iunie 2010, 23:30

probabil ca prin minutul 75 s-au inteles sa o lase mai moale...oricum, Xabi Alonso si Ramos joaca mult mai bine la nationala decat la Real...mai ales Ramos...

antwort
antwort  •  25 Iunie 2010, 23:19

am stat linistit, la pauza am pus 200 de lei ca al treilea gol il da Chile, cota 6.5, am luat 1300, va pup. Asa se face un blat :) pa