Comentarii (7)
detoatepttoti
detoatepttoti  •  16 Noiembrie 2013, 21:33
Postat de monere1980 pe 16 Noiembrie 2013, 16:49

ma, aici le cam dau dreptate. E o victorie mica (doar cu 1-0) care poate fi rasturnata usor. Ti se pare imposibil 3-0 la pauza ptr suedia? Mie nu. Iar la 3-0 suedia e "foarte calificata".... daca mi se permite pleonasmul :)

app..mult mai ''vie'' este romania chiar daca a pierdut cu 3-1 decat suedia ...fiindca orice gol al portugaliei ii obliga sa inscrie dublu, ca sa ma intelegi de ce sustin 1-0 ca un scor destul de bun

detoatepttoti  •  16 Noiembrie 2013, 21:30

o victorie ramane victorie :D... si 3-0 la pauza si dupa 3-3..sau 4-3 sau orice...un 1-0 e mai sanatos decat oricare alt scor in care inscria si suedia...golurile in deplasare sunt periculoase, si nu au avut parte de asa ceva, deci o victorie la zero e foarte buna pentru a juca returul cu incedere maxima.. parerea mea :)

monere1980
monere1980  •  16 Noiembrie 2013, 16:49
Postat de detoatepttoti pe 16 Noiembrie 2013, 15:02

cica victoria este ''un usor avantaj '' :)) ce scriu si astia cateodata ....

monere1980
monere1980  •  16 Noiembrie 2013, 16:46

oribil meci. De fapt, nici un meci din cele 4 n-a fost frumos. Hai, poate portugalia-suedia sa fi fost cel mai frumos, dar chiar si-asa, nu a fost ce asteptam cu totii de la "meciul serii". Un ibra obosit si fara chef de joc, un CR7 asemenea si doua echipe fara claritate. Sing sigur ca returul va fi diametral opus meciului de-aseara.

detoatepttoti  •  16 Noiembrie 2013, 15:02

armion
armion  •  16 Noiembrie 2013, 11:37

Cred ca suedezii se vor califica .

drimmero
drimmero  •  16 Noiembrie 2013, 09:22

dupa cum spuneam inainte de meci suedezii trebuiau sa faca meciul vietii lor pentru a putea sa il opreasca pe cel mai bun fotbalist al planetei. in retur Ronaldo trebuie sa marcheze pentru a-si califica tara la mondial.