Comentarii (34)
blatistu49
blatistu49  •  19 Septembrie 2014, 08:42

un blat ordinar PTR MAFIA PARIURILOR si cu largul concurs al rusului care a contribuit

paiazze
paiazze  •  19 Septembrie 2014, 08:38
Postat de valiza.epo pe 19 Septembrie 2014, 08:08

Singura necunoscuta este ... suma platita danezilor pentru a doua repriza! In prima au ratat atat de mult doar ca sa ridice pretul.

Iti dai seama ce fotbalisti de nivel mondial sunt danezii, ca sa-l nimereasca pe Arlauskis sau pe Szukala si apoi bara... Ceva nemaivazut. Nu stiu cum de n-a castigat Aalborg Champions League pana acum. Asa-ti mai place sa mananci cu polonicul... :)) In alta ordine de idei, trebuie sa intru pe site-ul UEFA ca sa aflu ca Steaua e prima echipa care inscrie 6 goluri intr-un meci de EL si Keseru are cel mai rapid hat-trick din istoria competitiei (12 minute)... Dar e mai important sa scrii ca stelistii au strans din fund. Te doare capu'...

titelb
titelb  •  19 Septembrie 2014, 08:16
Postat de dinamofan_1 pe 19 Septembrie 2014, 07:54

banii vorbesc

Cati bani o fi luat Vama de la Dinamo Zagreb??

valiza.epo
valiza.epo  •  19 Septembrie 2014, 08:08

ziggyman
ziggyman  •  19 Septembrie 2014, 07:58

banii intotdeauna vorbesc....!!! acuma ca tu vrei sa faci o aluzie ....aiurea....e problema ta....!!!!

dinamofan_1
dinamofan_1  •  19 Septembrie 2014, 07:54
Postat de ziggyman pe 19 Septembrie 2014, 07:45

una peste alta e al 2-lea 6-0 din sezonul asta.....!!!! inseamna ca cineva in fata acolo isi face treaba....!!!!

ziggyman
ziggyman  •  19 Septembrie 2014, 07:45

redshow
redshow  •  19 Septembrie 2014, 07:24
Postat de ddenisssa pe 19 Septembrie 2014, 06:45

Daca la penalti il bagau in poarta pe Moti, se termina 1-0 pentru Aalborg.

La penalty era deja 1-0 pentru Steaua ....La TV-uri furate s-a vazut altfel ?

titelb
titelb  •  19 Septembrie 2014, 07:12

UEFA -KESERU si CHIPCIU in Matchday Dream Team si Season Dream Team (://en.uelfantasy.uefa.com/UEFA/15814/clienthome.do)

ion.ionescu
ion.ionescu  •  19 Septembrie 2014, 07:09

Ieri, Dumnezeu a fost roman si stelist ! In 50 de ani nu am vazut un asemenea meci ! In prima repriza putea fi 4-0 usor pentru Aalborg (stelistii ar fi cazut psihic ori ar fi neglijat apararea). Au fost suficiente un gol norocos si o prostie de portar ca soarta sa se intoarca spectaculos...Daca la Sofia a fost de vina, acum Galca are un mare merit prin schimbarea tacticii.