dincolodenori  •  19 Septembrie 2014, 06:56
Postat de ddenisssa pe 19 Septembrie 2014, 06:45

Daca la penalti il bagau in poarta pe Moti, se termina 1-0 pentru Aalborg.

ddenisssa
ddenisssa  •  19 Septembrie 2014, 06:45

nebraska
nebraska  •  19 Septembrie 2014, 05:57

6-0???????????? bă,nu m-am uitat la meci,n-am ce face trebuie sa felicit Steaua,la scorul asta nu mai e nimic de zis.

bitchstewie
bitchstewie  •  19 Septembrie 2014, 04:56
Postat de rizocel pe 19 Septembrie 2014, 03:58

le-a promis branza la oferta

iesi ma nespalatule, ca aia o are m@-t@ la gurita =))

simptomulzero
simptomulzero  •  19 Septembrie 2014, 04:13
Postat de simptomulzero pe 19 Septembrie 2014, 04:10

Nu stiu ce inseamna "ocazie" in dictionarul tau, dar cand o echipa 3-4 ocazii de 1v1 cu portarul si mai are si o bara se poate spune ca au ratat pe banda rulanta. Lipsa golurilor din prima repriza e dovada clara ca astia de la Aalborg n-au experienta. Daca jucam la fel prima repriza cu Dinamo Kiev, cred ca o sa vorbim iar de recorduri, dar negative. Meciul de azi a fost un meci norocos (fara minimaliza calitatatile lui Arlauskis) si un scor mincinos, ar trebui uitat repede. Daca scoatem macar 3 puncte din meciurile cu Dinamo Kiev, atunci o sa recunosc ca Steaua si-a revenit, pana atunci...chinuri si emotii.

...o echipa are 3-4 ocazii... fara a minimaliza.... graba strica treaba :)

simptomulzero  •  19 Septembrie 2014, 04:10
Postat de lenan pe 19 Septembrie 2014, 01:20

ba, voi ce meci ati vazut? cum au ratat danezii pe banda rulanta? la numarul de ocazii mari, in prima repriza, a fost un oarecare echilibru.

imp3rator
imp3rator  •  19 Septembrie 2014, 04:02

cum a fost sa vezi meciul la televizor???ai vrea sa vezi si pe dinamo in europa asa-i???