Comentarii (5)
whiteredarad
whiteredarad  •  20 Octombrie 2017, 09:47

O fi grupa usoara, nimic de zis, dar Steaua-eu nu-i pot zice FCSB- merita felicitari. Cit despre Gnohere, degeaba face Dica pe istetul, a gandit prost echipa, iar Bizonul nu ar trebui sa lipseasca, sa intre,inca din primul minut, chiar si daca Alibec ar fi valid. Dica si Becali au avut noroc, la primul gol Gnohere a dat "un gol de atacant", el s- l-a facut. Si tu, antrenor sa te lauzi ca esti inspirat ca l-ai pus rezerva....Sa fim seriosi !

tihi
tihi  •  20 Octombrie 2017, 08:22

Nu este un rezultat rasunator.Aveti cea mai usoara grupa.Vom vedea mai tarziu,cand veti de de granzii fotbalului european.Va faceti de ras,ca de obicei !! Atunci sa auzim pe puscariasul echipei !! MM Stoica este cel mai antisimpatic om si cel mai nesimtit dintre toti oameniide fotbal.Datorita lui pierde si echipa !

205385333245464
Livi Andrei  •  20 Octombrie 2017, 00:57

La ce echipa are limbutul Dica, ar fi trebuit sa defileze si in campionat! Din pacate ori e dezastru ca antrenor, ori echipa e facuta din loja!

olaru_andrei
olaru_andrei  •  19 Octombrie 2017, 23:55
Postat de ang3ldev1l pe 19 Octombrie 2017, 23:51

e timpul sa jaoce si el titular vreo 2-3 meciuri, Gnohere are un sfert din minutele lui Alibesc si e golgheterul echipei

Adevarat...ar tbi incercat mai mult....sa poata sa-si intre in ritm!