ray51  •  15 Iulie 2016, 13:18

Ce va spuneam marti?... Adio Europa League. Urmeaza alti ZECI de ani de seceta !

749913671784643
Razvan Marcel  •  15 Iulie 2016, 01:15

Tipic romanesc,daca Cristea marca la faza aia,la 2-0 ,ratare enorma.,altfel era meciu'.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  15 Iulie 2016, 00:46
Postat de zecs93 pe 15 Iulie 2016, 00:18

Ba da ce gol au luat fraierii astea de la iasi, ce portar de liga 15 e grahovac ala, avea gauri in manusi, cum sa i-ei gol de acolo, greseala asta va cantari enorm in retur la Split, dar poate e mai bine asa 2-2, altfel vor trata meciu iesenii, noi i-am batut cu 3-1 aici la bucuresti si ne-am fript in retur la ei cand am mers relaxati, poate da gol acolo dar e greu, e clar ca napoli trebuie sa atace din primu minut, nu mai are nmk de pierdut, la 0-0 se califica croati, pacat, azi am ratat 3 p la coeficientu romaniei dar nu e bai, sper in retur sa va calificati, Hai Iasi, hai toate echipele romanesti in cupele europene !!!

ala a fost portarul croatilor sau al romanilor ?