Comentarii (15)
 •  17 Iulie 2009, 22:40
Postat de pe 17 Iulie 2009, 16:08

a dat un gol unei echipe de liga 3a si acum vrea la nationala; nu vrea si statuie in piata constitutiei ? cat de jos a ajuns nivelul "marii" echipe valiza, daca face atat tam-tam pt un joc cu o echipa ungureasca?

"În prima repriză, nu prea ne-am regăsit, dar am început partea a doua cu un gol rapid şi asta a făcut diferenţa." Bogdan Stancu a intrat in minutul 46, cand sa va intalniti mai repede pe teren, sau poate ca nu am inteles eu era vreo guma ceva...:))

•  17 Iulie 2009, 16:08

steaua1986forever
steaua1986forever  •  17 Iulie 2009, 12:42
Postat de pe 17 Iulie 2009, 10:46

" A fost un pic ciudat, fiindcă era prima dată cînd făceam cuplu cu el, dar ne-am înţeles foarte bine. În prima repriză, nu prea ne-am regăsit"-normal ca nu v-ati regasit pentru ca Stancu a intrat in repriza a doua...oare el a spus asa,ori este un nou exemplu de "profesionalism" al GSP?

hahahaha....Corect.

•  17 Iulie 2009, 11:38

ce sa caute asta la nationala.....da si l un gol cu nijte carpiti si se vede la nationala

•  17 Iulie 2009, 10:46

•  17 Iulie 2009, 10:06

Nicio grija, Romica! Vin baietii cu injuraturi!! Altfel n-ar merita sa fie stelisti!!!

•  17 Iulie 2009, 10:01

nu te amagi singur, apararea lui Ujpest parca era de "old-boys", au avut 2 ocazii uriase daca marcau era 2-2 si jiji matura cu voi pe jos, adversarul foarte slab si lent, sa va vedem in campionat sau in turul urmator, eu ca ungur ce nu am inteles de ce nu au intrat jandarmii sa-i bata pe derbedei din galeria lui Ujpest, animalul e animal indiferent de natie si trebuie tinut la respect, in rest Ghencea trebuie suspendat pentru scandari xenofobe!!! acum dati drumul la injurii :))

•  17 Iulie 2009, 09:56

Doamne fereste! Mai bine joaca fotbal decat... asa!

•  17 Iulie 2009, 09:11

Romeo Surdu a fost clar,omul partidei,deoarece a avut o evolutie de mare caracter.Se vede ca Bergodi este un antrenor mare.Lacatus nu a stiut sa se comporte cu jucatorii.Bergodi este un tip total diferit.Cand evolua la noi (sunt din Brasov) la FC.Brasov a avut si aici prestatii bune si Brasovul intreg a fost alaturi d eel la meciul de aseara.Marius Lacatus a stricat multe lucruri la echipa.