Comentarii (29)
stefan888
stefan888  •  15 Septembrie 2010, 12:23

normal ca poate sa bata, doara ii un meci de fotbal . se poate intampla orice ...sper pt romania sa faca un rezultat bun

aurasu
aurasu  •  15 Septembrie 2010, 12:21

treci ma,,mars ma la cotet am zis.de ce oare com toate javrele la adresa Stelei? multa bafta Steaua joi pe Anfield

lombard
lombard  •  15 Septembrie 2010, 11:28

Cele mai tâmpite comentarii am gasit la acest subiect:))

l0gan
l0gan  •  15 Septembrie 2010, 11:09

liverpool 6 stelemeaua0 la pauza stelemeau merge sa faca schimb de tricouri:)))))))

davidero
davidero  •  15 Septembrie 2010, 10:58

logan ,sa nu uitam minunea de la hajduk ,pai voi ati luat 3 de la o echipa anonima.Cat despre aceste meci sa zicem mersi daca facem egal ,sa fim realisti...

gazistu
gazistu  •  15 Septembrie 2010, 10:45

dar cei asa de imposibil sa o bati pe liverpool, nu ati vazut barca umilita cu toate vedetelei ei pe camp nou, de hercules, scorul putea fi 3 sau 4 la 0 pt hercules. daca steaua le da 2-0 liverpool is gata. si io batut, cei asa mare sula in bascula... le tin pumnii tuturor echipelor romaesti si jucatorilor romani care joaka in strainatate in EUROPA.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  15 Septembrie 2010, 10:22

La ce ora joaca dinamo si rapid?

adu
adu  •  15 Septembrie 2010, 09:45

Indiferent de rezultat, trebuie sa ne bucuram de un asemenea spectacol ce sper ca va fi joi seara.Eu sper ca Steaua sa faca un meci bun,iar restul nu mai conteaza.Trebuie sa fim alaturi de baieti chiar daca se intorc invinsi de acolo.Steaua are numai de castigat de pe urma acestui meci.

l0gan
l0gan  •  15 Septembrie 2010, 09:39

biiii
biiii  •  15 Septembrie 2010, 09:34

@l0gan: Mai bine 6 goluri, decat sa stai sa te uiti la tv si sa-ti plangi echipa javrelorr. dinamo sta acasa si se uita la tv, macar STEAUA joaca...asa ca...arata-ti frustrarile in alta parte.jet