Comentarii (5)
 •  24 Februarie 2010, 18:24

inteleg cum gandeste maftei dar problema se pune ca daca nu atacati nu marcati si urziceni TREBUIE este OBLIGATA sa marcheze solutia contraatacului are sanse de reusita doar 50% au aparare si mijlocasi foarte buni daca ajunge-ti in prelungiri nu stiu daca ve-ti rezista prea mult terenul va fi greu dupa 90 de minute .Oricum eu va doresc bafta si mult noroc si de-a D-zeu sa va calificati mai departe pt. ca meritati din suflet!!!

forumer
forumer  •  24 Februarie 2010, 18:24

In mare parte cam are dreptate Maftei, daca joci ofensiv cu Liverpool, trebuie sa ai o echipa foarte solida ca sa rezisti contraatacurilor sale...iar 3 goluri nu le vor da niciodata, cred ca sg sansa e sa pastreze scorul de 0-0 pana in ultimele minute si cu destul noroc sa marcheze atunci.

•  24 Februarie 2010, 18:12

E buna gandirea.. 90 de minute sa dea un gol.. nu e imposibil.. cu prelungiri.. poate se obtine ceva. Multa bafta. De cand ai plecat de la rapid, parca incepi sa semeni a fotbalist.

•  24 Februarie 2010, 18:10

Nu stiu ce e mai imposibil: sa dati voi trei sau sa nu dea ei macar unul :)

•  24 Februarie 2010, 18:07

Uite, o adevarata gandire neaosa. Nu se aruca-n atac, ca e imposibil sa dea apoi 3. Ok, atunci sa stea cu c=u=r=u-n poarta, c-o sa fie si mai imposibil sa dea unu'. Doamne, in ce hal putem sa gandim. Du-te, tata, peste ei, daca vrei sa iesi cu fruntea sus din competitie, daca vrei ca lumea sa-si aduca aminte cu placere de tine, sa spuna suporterii, da, i-a descalificat Liverpool, dar au facut si ai nostri un meci mare, i-au cam inghesuit pe englezi...Ce sa mai aic?! P-astia-i avem, cu ei defilam