Comentarii (16)
 •  05 Aprilie 2008, 10:54

Vrei sa castigi cam 100$ pe luna navigand doar 3 minute pe zii! Iata ce trebuie sa faci intri pe h_t_t_p://b_u_x.to/?r=inflames91(fara spatii)(faraspatii) dai register si iti faci cont in maxim 3 min! ai grija k la referal sa fie scris numele meu(inflames91) pt k vei primi un bonus eu fiind premium member si vei putea castiga aproape dublu! Apoi pur si simplu intri pe niste pagini publicitate pe care ti le dau ei si pentru fiecare vei primi cam 0,01$ DAk aduci si alti membri vei primi mai mu

•  05 Aprilie 2008, 10:51

Bravo,Contra.A dat un gol magnific.Ca fotbal insa,nemtii nu meritau sa fie egalati.Trebuia sa fie 5-1 pentru Bayern.Dar cateodata fotbalul e nedrept si vin puscarii de echipe care se apara un meci intreg si t egaleaza in ult minut dupa ce s-au aparat un meci intreg.Parerea mea este ca Bayern se califica.

•  05 Aprilie 2008, 09:30

Pentru IO : Daca nu esti pentru romani nu mai scrie. Se poate trai si in Germania, mai ales ca esti cetatean al UE.

•  05 Aprilie 2008, 09:02

SUPER SUPER Adidasi!!! demysport punct ro demysport punct ro demysport punct ro demysport punct ro demysport punct ro demysport punct ro

•  05 Aprilie 2008, 08:48

Vorbeste ca un om atat de mic .. dar este asa de mare .. :P

•  05 Aprilie 2008, 08:08

bravo contra, bine ca ne lauda si pe noi cineva prin fotbal ca pan acum eram si suntem celebri de crimele din italia si prin faptul ca am mancat lebedele vienezilor bravo gurita bafta in continuare HAI ROMANIA

•  05 Aprilie 2008, 07:44

PT VIVA ENTUZIASMATUL : tu vrei sa fii respectat ma, dar nu stii sa scrii , cine te respecta ma pe tine prin fotbal sau prin golul lui Contra? Tu apuca-te sa studiezi gramatica limbii romane daca vrei un pic de respect

•  05 Aprilie 2008, 06:07

nu-l da modestia afara de pe banca de rezerve, dar e de-al nostru, asa ca il acceptam asa cum este.

•  05 Aprilie 2008, 03:49

VIVA ROMANIA!! Bravo AS. Prin fotbalul o s-a fim respectati si noi!

•  05 Aprilie 2008, 02:24

bravo gurita, dar tot aliuta e mai tare. doar ce l-au suspendat ai lui.......