INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  STEAUA - VARDAR, MARŢI, ORA 20:45, ÎN DIRECT PE DIGI 1, LIVETEXT PE GSP.RO

4 noutăţi faţă de sezonul trecut » Steaua a trimis la UEFA lotul pentru Liga Campionilor

Articol de GSP - Publicat luni, 15 iulie 2013 00:00 / Actualizat luni, 15 iulie 2013 23:56

Steaua a trimis la UEFA lista jucătorilor pe care va miza în preliminariile Ligii Campionilor. Roş-albaştrii au 4 fotbalişti noi faţă de sezonul trecut: Florin Niţă, adus liber de la Chiajna, Mihai Răduţ, revenit după împrumutul de la Pandurii, Nicuşor Stanciu, transferat de la Vaslui şi Federico Piovaccari, împrumutat de la Sampdoria.