Comentarii (7)
dark_messiah24
dark_messiah24  •  07 Mai 2015, 04:34

"76 de goluri fiecare au Ronaldo și Messi în Ligă" Fals! Messi are 77 si tocmai a devenit cel mai bun marcator.

939340109419699
Chira Mihai Alexandru  •  07 Mai 2015, 09:14

Cand ziceam in urma cu cateva saptamani dupa meciul nemtilor de la ucrainienii lui Lucescu de acasa ca antrenorul spaniol a ramas prizonier pe veci al tiki-taka-i ca face posesie mare si atat mi-au sarit toti in cap ca nu ma pricep la fotbal. Pe ucrainieni i-au zdrobit nemtii acasa pentru ca sunt naivi in aparare si au beneficiat de om in plus din minutul 1 si penalty......aseara prin minutul 3 al meciului la o faza identica pe partea dreapta Suarez e faultat clar dar nu se da nici penalty nici eliminare......dar il acuzam pe Mircea Lucescu ca e paranoic cand zice ca echipele din estul Europei nu sunt dorite la masa bogatilor......mai ganditi-va putin inainte de a emite judecati !! :(

treadstone
treadstone  •  07 Mai 2015, 09:02

76 de goluri fiecare au Ronaldo și Messi în Ligă Messi are 77 de goluri. ***

pirucul
pirucul  •  07 Mai 2015, 08:46
Postat de blatistu49 pe 07 Mai 2015, 08:01

*** deGUARDIOLAa distrus BAYERNul ceea ce a lasat HEYCKNESS dispari *** oamenii li de fapt TIAGO si Bernart si Alonnso demis urgent

1 invata sa scrii rezonabil. 2 pep a folosit ce avea la dispozitie .3 daca facea egal l-ati fi pupat in fund. 4 daca barca dadea 5-6 aseara nimeni nu zicea nimic mare noroc cu neuer.