Comentarii (6)
 •  12 Martie 2009, 10:22

ai rectificat in lehamite scorul dar nu te-ai mai obosit sa modifici si in articol "Barca n-a încercat s-o imite pe Bayern, păstrînd goluri şi pentru marile bătălii ce urmează" cu putin bun simt ca profesionalism de unde , adaugai si marcatorul golului 5 Keita in prelungiri. ai scris 3 randuri si ai gresit 2. Incompetenta la ea acasa...RUSINE!

•  12 Martie 2009, 03:28

In redactia aceasta nu exista chiar nici un redactor sef? Sau macar un proof-reader?! Asta e chiar rusinos si nu e prima data cand publicati un articol cu un scor diferit decat cel al meciului comentat. Chiar nu va pasa de slujba sau de etica profesionala?!

•  12 Martie 2009, 01:56

scorul a fost 5-2, nu? sau sunteti cu real madrid si nu ati mai suportat rusinea pana la capat?

•  12 Martie 2009, 01:50

s-a grabit nea caisa sa se bage la somn de asta a ratat ultimul gol

•  12 Martie 2009, 01:28

Te-ai grabit sa publici articolul.... Scorul final a fost 5-2.Poate ai avut termen limita la articol LOL

•  12 Martie 2009, 01:13

apropo deci daca nu stiti barca a castigat cu 5 la 2 an minutele de prelungiri a marcat Keita