INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  GOLGETER DE SALONIC

Iacob marchează din nou pentru Iraklis

Articol de - Publicat duminica, 21 martie 2010 00:00

Fostul atacant stelist a semnat al doilea gol al lui Iraklis pe terenul lui Ergotelis. Titular în echipa oaspeţilor, unde a revenit după suspendare, Victoraş Iacob a reuşit în minutul 65 al 9-lea gol din acest campionat.

La Iraklis, colegul său Bogdan Mara a fost introdus abia după pauză, intrînd în minutul 69, cînd oaspeţii conduc cu 2-1. Tot în Grecia, Mugurel Buga joacă pînă la final pentru Xanthi, care conduce pe teren propriu cu 1-0 pe Asteras.