Comentarii (23)
ceaiuri.
ceaiuri.  •  05 Februarie 2024, 17:35

o victorie meritata chit ca gazdelor le-au lipsit ..o jucatoare(fizic) sau doua,Oftedal a fost pe foaie..nu a jucat(sau nu a vrut),poate incerca sa negocieze un eventual contract iar slovena absenta,meritul e al antrenorului ,a gasit solutii la sfarsit de meci,bv Adi

Misu1950
Misu1950  •  04 Februarie 2024, 14:51

Asa doar poate intr-un clasament al adevarului: -jucatoare autohtone: Gyor- CSM 4-5 - goluri marcate de jucatoare autohtone: Gyor- CSM 8-5 Nu prea avem cu ce ne lauda in cazul asta nici noi, nici ungurii.

adybumbescu
adybumbescu  •  04 Februarie 2024, 14:24

ce naiba ma bagi time out in ultimele secunde cand esti condus cu 2 goluri ce naiba sa mai schimbi...bravo fetelor

Functionarul9
Functionarul9  •  04 Februarie 2024, 12:42

Bravo fetelor !

allez.les.rouges
allez.les.rouges  •  04 Februarie 2024, 06:21
Postat de Copenhaga1970 pe 03 Februarie 2024, 20:45

Trebuie să fiu de acord că nea Vasile și-a demonstrat în sfârșit clasa cu acel genial „Cristina infiltreișăn” rostit la ultimul timeout. CSM s-a chinuit cu o echipă aflată la 50% din potențial și lipsită de cele mai valoroase jucătoare.

M-am uitat pană pe la minutul 50 când CSM iar începuse să o feștelească! Eram așa nervos și n-am mai rezistat să mă uit. Gyor era la 1 gol și CSM rata tot! De la 7 goluri avans. Știu că fetele cad total în repriza a doua, dar parca era nedrept, Gyor era invitată să înscrie la orice atac, poarta căzuse. Bine că am înțeles că și-a revenit davidsen. Oricum nu știu cum de nu a pierdut Gyor până acum cu un astfel de joc!?.... Sa sperăm in calificare!?