Comentarii (62)
lapusneanul
lapusneanul  •  13 August 2015, 23:23

catalynn....stim bre, nu te intereseaza nimic, ma mir ca ai recunoscut ca te-ai uitat la meci :)

onduku
onduku  •  13 August 2015, 22:32

Bravo, Simona! Un meci de uzura contra unei adversare foarte in forma in 2015 si in ultima perioada, care n-a cedat dupa un prim set pierdut.

anne1970_ar
anne1970_ar  •  13 August 2015, 22:00
Postat de maruska82 pe 13 August 2015, 21:39

ce-ati patit? vi s-a stricat tastatura? nu mai comentati ?

:)))

catalynn
catalynn  •  13 August 2015, 23:05

Cum oricum nu era nimic interesant de urmarit la TV, un meci intre nr 3 si nr 11 WTA a fost o alegere cat se poate de buna. Un meci superb, cu multe momente de tenis la superlativ. Meciurile Simonei sunt placute daca nu tii cu ea, pt ca atunci te poti enerva inutil. De cand a refuzat Nationala nu ma mai intereseaza ce face in turneele unde participa, ca pierde sau castiga imi e absolut egal. Felcitari pt victorie si astept cu interes meciul urmator atat Cornet cat si Radwanska fiind adversare redutabile.

corcosan
corcosan  •  13 August 2015, 22:38
Postat de fane_gazon pe 13 August 2015, 22:15

Simona Halep nu mai inseamna nimic - cel putin in tenis. Orice victorie a ei in turneele WTA, inclusiv impotriva jucatoarelor anonime, sunt o surpriza.

La mintea ta cat ... normal ca ea nu mai inseamna nimic. Si probabil nici Serena. Multi idioti au internet acum

georgik89
georgik89  •  13 August 2015, 22:35

Bravo Simo !!!!

anne1970_ar
anne1970_ar  •  13 August 2015, 22:34

Uffffffffffff, bravo Simona!. Mi-a scos peri albi:)

maruska82
maruska82  •  13 August 2015, 22:32

as la minge de meci,frumos

uzu_buzu_
uzu_buzu_  •  13 August 2015, 22:29

unde ati vazut voi 5-3 in setul decisiv ? e 4-4 ! voi ascultati ce batre vecinu' in teava sau cum va informati ?