Comentarii (168)
madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  14 Februarie 2021, 12:23

PARTIDA BUNA FACUTA DE SIMONA, ORICUM IN SETUL 3 DECISIV A NOASTRA A CONDUS CU 2-0, 4-2,5-3*****REMARCABILA CONCENTRAREA SIMONEI, A MERS CA UN CEAS ELVETIAN!!!

radugo
radugo  •  14 Februarie 2021, 12:23

Nu mă pricep la tenis, dar, din ce-am văzut la meciul Simonei cu poloneza, înțeleg că Australian Open e un fel de Cupa Pensionarilor. Vioiciune, ritm, inspirație demne de niște doamne în etate care schimbă câteva mingi de tenis între două partide de tabinet.

valsword
valsword  •  14 Februarie 2021, 12:22
Postat de valiomanid pe 14 Februarie 2021, 12:10

Gata, haterii prosti la nani, va asteptam marti sa radem iar de voi !

Stai linistit.A schimbat contul dar mai mult ca sigur asta e ala care e indragostit de Halep :) El chiar tine cu Simona insa e convins ca doar daca o denigreaza si posteaza inpotriva ei,are sanse Simona sa castige.Asta e superstitia lui si culmea chiar iese:))

catalynn
catalynn  •  14 Februarie 2021, 12:22
Postat de shagrath_d_d_b_ pe 14 Februarie 2021, 12:16

Mare smecherie ce a facut halep ...si dinamo joaca in sferturi ...a trecut de o mare echipa ...am si uitat cum se numesc ..

:-)))) Felicitări vecine! Ști cum e, câteodată și sa participi e important. :-))) Hai ca mă bag la un somn de frumusețe, as mai rămâne și la meciul lu’ Nole, dacă tot le-am văzut azi pe toate, însă as fi prea obosit sa fac mișto diseară de fcsbisti, mai ales ca mâine e 15 Februarie! :-))))

doar..titi
doar..titi  •  14 Februarie 2021, 12:21
Postat de catalynn pe 14 Februarie 2021, 12:17

Deși faci eforturi evidente, in sinea ta ai rămas fcsbist! Păcat! :-(((

lasa talpanist ..ca si tu faci eforturi disperate sa ''arati'' a om dar tot un clapon amarat si un *** *** ramai !!

zorrozabal
zorrozabal  •  14 Februarie 2021, 12:21

Urmeaza meciul cu Serena Wiliams!Spun drept ca in tenis-ul feminin e greu sa pariezi cand e un meci intre favorite!Am vazut in direct partida dintre Sabalenka si Wiliams care in primul set parea ca ciocnirea dintre doua placi tectonice!Doua jucatoare masive de o forta distrugatoare!Cum era de asteptat a cedat ruska-avand psihicul mai slab-si care in mod paradoxal a obosit prima, cu toate ca e cu cel putin 15 ani mai tanara!Apoi am revazut inregistrarea meciului dintre Osaka si Muguruza,unde Muguruza a avut doua mingi de meci si serviciul si totusi a pierdut,asta e cuvantul!In meciul dintre Simona si Swiatek am putut constata ca Simona era linistita si increzatoare!Si...a castigat!Ce va fi in meciul cu Serena Wiliams?Nu stim!De ce?Pentru ca este o partida intre...femei!

1796947390362184
Octavian Miu  •  14 Februarie 2021, 12:21
Postat de Tihamér Takó pe 14 Februarie 2021, 10:59

Swiatek este o jucatoare net superioara Simonei...Halep trebuie sa piarda deja cu Tomljanovic...

Culca te

zapadaeneagra
zapadaeneagra  •  14 Februarie 2021, 12:19

Si-a invins demonii meciul asta, infrangerea din vara a fost dureroasa. Are sanse sa castige trofeul, desi are caderi isi revine destul de repede.