parpalache
parpalache  •  21 Ianuarie 2020, 20:05

A fost un meci cu o adversara convenabila pentru Simona!Care se-a bazat exclusiv pe lovituri in forta!Iar Simona a jucat ca de obicei:tot lovituri in forta,dar avans si o deplasare rapida in teren si anticipatie!Si tot a castigat ...foarte greu primul set,la tie break!Iar setul doi nu se pune,intervenind sindromul autsiderului,epuizat mental dupa consumul nervos din primul set!Dar ce s-ar fi intamplat daca Simona ar fi avut in fata o jucatoare tip Vondrousova,care sa-i puna scurte la fiecare minge decisiva, din fiecare ghem?

tatiana19
tatiana19  •  21 Ianuarie 2020, 17:57

Bravo Simona. Mult succes in continuare!

149440458885117
Alexandru Badea  •  21 Ianuarie 2020, 15:01

Simona a castigat cu 3-1 .Au marcat: Ronaldo de 2 ori respectiv Messi.Jurnalisti de 2 bani !!! ( au uitat sa scrie ce-i f. important: scorul! ...Simona va juca in premiera cu Harriet Dart. Cele doua nu ... Aceasta fraza a fost scrisa corect? Asa trebuia scris.Poate inteleg eu gresit.