Articol de GSP - Publicat duminica, 01 februarie 2009 00:00
Nae Manea se teme că Rapid va reveni în liga secundă: "Dacă nu facem rost pînă pe 31 martie de 2,5 milioane de euro, s-ar putea să ajungem ca atunci cînd jucam eu la Rapid, adică în eşalonul al doilea, cu tribunele pline! Sîntem în pericol să nu primim licenţa, în cazul în care Taher şi Copos nu îşi rezolvă problemele!". :X
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!