Alte știri din fotbal
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
0
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
0
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Știri din fotbal internațional
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
*** trebuie sa intelegi ca nu toata lumea e ca tine! Tocmai,n-am pierdut nimic,am castigat dreptul de a juca intr-o comeptitie europena,in care voi nu ati jucat si nu veti juca vreodata,indiferent de numele ei! Fcsb este fosta Fc Steaua Bucuresti,asa cum este si fosta Asa Bucuresti! Lupta Steaua Sahateni!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru!? Înțelegeam să mulțumești Betano! :-))) Noi ce-am avut și ce-am pierdut!? :-))) Voi însă, câte speranțe, câte planuri, câte visuri, câte zeci de milioane de la UEFA … pufff in nici 45 de minute! :-))))))) Vine LASK acum și iar urmează seri chinuitoare pt fcsbisti! Prost! :-)))))
Mulțumim Chiajna
Nu vă vrem răul, însă ne place să vă vedem plângând și zgâriindu-vă pe ochi! Náš respekt Sparta! :-)))
Cum e sa ai obiectiv locul 1 sau 2 in Liga 2 pentru nimic? Castigarea Cupei era un obiectiv deoarece participai in UEL?
A fost o seara trista pentru clona din 2017. Multumim Concordia Chiajna !
Exista si fraieri care analizeaza amicalale unei clone! Fc Fcsb a castiga CCE in 1986 "desteptule",clona ta in schimb,nu a castigat absolut nimic in toata existenta ei! Csa Steaua este Csa Steaua,nu fost Fc Steaua Bucuresti! Uefa si tot glibul pamantesc stiu ca Fc Fcsb este fosta Fc Steaua Bucuresti ai echipa care in 1947 se numea ASA Bucuresti! Hai,mana intinsa la cersit bani publici si.....Lupta Steaua Sahateni!
Da! Jucati ca Barcelona! Ce Barcelona...Real Madrid. Si Chiajna chiar e o nuca tare! Buget 80 de milioane de euro, campioni mondiali in echipa. Aantrenor e Guardiola. Si cu siguranta o sa castigati campionatul in B. Ce locul 1? Locul 1 cu coronita si medalii de conserve! Hai ca a intrat dihonia intre voi si vad ca sunt oameni care incep sa se trezeasca. Puteti sa il puneti pe talpan, nu comandant, PRESEDINTE, tot cea mai mare teapa din viata v-ati luat-o! Singurii"ultrasi" din lume care si-au schimbat echipa si se bucura doar cand pierde echipa pentru care strigau... Ce iti ramane? Exact! Uita-te la meciurile noastre si bucura-te cand pierdem. Prost! ...pana la capat!
Bă nivel X,deja și infinitul pălește in fața prostiei tale!!!Eu zic să vă retrogradeze in liga a patra!!! Să vezi ce "bine" o să joci acolo.Altfel,zi-mi și mie când a eliminat pe Ajax,era Steaua sau FCSB???...???
Ahhh...inca ceva! Nu-i lasa Oprita! Stai acolo! Oricum nu te primeste nimeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.