Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
In sfarsit un om cu coloana vertebrala!!!! Bavo Lazar!!!!Mare lucru sa-ti asumi asemena decizie de recunoastere a unui lucru....adevar in speta.
felicitari rapid..felicitari Lazar! nu mai faceti diferente intre Lazar si lovin...exista si o asemanare ..amandoi incep cu litera L numai ca unul este cu litera mare:P
pus si simplu in articolele astea e o politica vehementa anti Steaua, practic este condamnat dreptul de ai fi stelist. insa, degeaba frustratilor, cu toate ca suntem vanati si echipa noasta atacata din toate partile, astea ne intaresc. si inca ceva: daca Lazar primea acel 11 m intr-un meci cu Steaua sau cu patrupedele ori cu o alta rivala directa la titlu, fiti siguri ca nu-l mai refuza. ce papagali sunteti.de fapt...minte de pasare, stiti voi care:))
Cam deplasata comparatia... Un gest frumos facut de Lazar ieri dar atata tot,nu cred ca ar trebui sa-l ridicam in slavi! P.S.-sunt rapidist!!
Felicitari Costin Lazar! FRF si LPF ar trebui sa-i decerneze un premiu FAIR-PLAY! In momentul in care majoritatea jucatorilor din campionatul Romaniei(inclusiv lovin)vor avea un comportament asemanator,atunci vom avea si noi un campionat mai puternic si mai spectaculos! Cu valize,brichete si fundasi transformati in portari(czul lui moti la Medias)nu vom putea depasi niciodata nivelul mediocru la care se afla fotbalul nostru in momentul de fata.
cat de sarac cu duhul poti fi ,sa scrii asemenea tampenii?
nu sunt stelist insa ceea ce fac prosport si gsp-ul, cu politica asta continua anti Steaua, imi provoaca scarba. Intr-adevar, a gresit Lovin, insa fiti siguri ca daca scorul era 0-0 nu mai refuza Lazar penalty-ul(a fost un gest frumos, totusi). iar daca rapidistii jucau cu Steaua, Dinamo, Cfr si oricare alta rivala, indiferent de scor, el nu mai refuza acel 11 m. Hai sa fim seriosi. prea exagerati cu politica asta anti Steaua. plus ca ceea ce a facut Deaconu la acel meci, Rapid Steaua, e corect!
exact asta e diferenta intre milogi si adevarate caractere! iar suporterii care-l apara pe lovin sunt la fel ca el niste pomanagii plangaciosi!
asa-zisul caz "bricheta" e un caz inventat de ziaristi. acum nu mai aveti ce scrie...si incercati sa "reinviati" o facatura facuta tot de voi. de ce nu ati urlat anul trecut la blaturile pe fata facute de cfr? de ce nu ati urlat la punctele castigate de vaslui la masa verde care i-au dus in uefa? de ce nu urlati acum cand o sa faca la fel cu punctele cu dinamo? se vede clar cine va plateste "ziaristilor".
sunt de-aceasi parare cu tine (poate mai putin cu bataia colegilor - dar mergea el pe burta si nu le dadea motiv)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.