Comentarii (77)
daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 21:19
Postat de anthony.p pe 23 Aprilie 2013, 21:16

n-o mai fa pe moralistul ca tu de cele mai multe ori provoci!

una este sa provoci ,alta este sa injuri ... daca unii pun botul la provocari sa fie sanatosi ,inseamna ca au minte putina!

anthony.p
anthony.p  •  23 Aprilie 2013, 21:16
Postat de daveroirl pe 23 Aprilie 2013, 21:10

Dj ,cam asta fac si eu mereu cata vreme nu sunt injurat ,dar adevarul este la ei mereu ,nu ai observat ,astia si daca injura o zi si apoi baga un post frumusel cred ca s-au scos si sunt sfinti !

n-o mai fa pe moralistul ca tu de cele mai multe ori provoci!

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 21:15
Postat de luciann pe 23 Aprilie 2013, 21:07

Eu sunt curios cine o sa aiba posesia in meciul de diseara? Ce zici?

Salut Luciann, eu personal urmaresc Bundesliga din 1992 si am devenit fan Schalke din 1997. In schimb nu am vazut in acest ani o echipa atat de dominanta cum este Bayern! Si nu poti sa spui ca restul echipelor din Bundesliga sunt neaparat in decadere pentru ca nu este asa. Eu merg pe posesie Bayern. Sper oricum sa avem parte de niste meciuri frumoase. Eu nu sunt fanul al niciunei echipe din cele 4, insa tind sa tin putin cu Bayern ca sa fiu sincer. M-am cam plictisit de marele REAL - BARCELONA! Plus ca nu-mi plac spaniolii. Meci placut iti doresc, DJ

bianchi
bianchi  •  23 Aprilie 2013, 21:12

Tratative ca la piata de sclavi din Africa anilor 1800!

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 21:10
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 21:07

Nu ai inteles. In primul rand am reactionat la o injuratura fata de stelisti si familiile lor aruncata de voi, corect? In al doilea rand, eu nu sunt angajat GSP ca sa fac pe moderatorul aici. Daca sunt dispusi sa ma plateasca pot face si acest lucru cand sunt la birou! La cat de civilizate sunt persoanele care scriu pe aici + potentialele clone, ar trebui sa stau non-stop doar ca sa atrag atentia sa nu injure! Daca vrei o discutie civilizata, cu mine o ai si cu multi altii! Eu doar mai fac misto de Dinamo, nu va injur si nu va jignesc cum mai crede Daniel! Una este o ironie sau un misto, alta deja cu jigniri de morti.

Dj ,cam asta fac si eu mereu cata vreme nu sunt injurat ,dar adevarul este la ei mereu ,nu ai observat ,astia si daca injura o zi si apoi baga un post frumusel cred ca s-au scos si sunt sfinti !

calea_victoriei
calea_victoriei  •  23 Aprilie 2013, 21:10
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 20:59

Ahhh, deci mie mi-ai raspuns. OK, multumesc. Era mai usor sa-mi spui ca vezi o finala X vs Y, sau ca preferi o finala X vs Z. Sa inteleg ca mergi pe ideea ca Bayern are mai multe sanse sa mearga mai departe? Insa de meciul de maine ce spui?

Amigo nu ai inteles . Nu tin cu nimeni in dubla asta ci cu fotbalul de calitate pe care il gasesti numai in Occident . De tinut tin numai cu echipele englezesti . Atit . Desi atit anglii cit si saxonii care formeaza poporul englez sunt originari din nord vestul germaniei respectiv din danemarca .

rad1cal
rad1cal  •  23 Aprilie 2013, 21:08
Postat de daveroirl pe 23 Aprilie 2013, 21:03

ai dreptate bre ,ca si adevarul vazut prin prisma medicamentelor este o exprimare ,ca nu este 100 % reala ,asta-i alta poveste!:)

Atat timp cat nu jigneste lumea p-aici, ce sa avem cu el ... chiar daca nu are dreptate tot timpul, spune omul ce simte. Cateodata are comentarii artistice si amuzante, mai detensioneaza atmosfera p-aici. :)

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 21:07
Postat de alpha.dog pe 23 Aprilie 2013, 20:59

eu nu injur insa sunt contrariat sa vad ca te oripileaza doar injuraturile venite dintr-o anumita directie

Nu ai inteles. In primul rand am reactionat la o injuratura fata de stelisti si familiile lor aruncata de voi, corect? In al doilea rand, eu nu sunt angajat GSP ca sa fac pe moderatorul aici. Daca sunt dispusi sa ma plateasca pot face si acest lucru cand sunt la birou! La cat de civilizate sunt persoanele care scriu pe aici + potentialele clone, ar trebui sa stau non-stop doar ca sa atrag atentia sa nu injure! Daca vrei o discutie civilizata, cu mine o ai si cu multi altii! Eu doar mai fac misto de Dinamo, nu va injur si nu va jignesc cum mai crede Daniel! Una este o ironie sau un misto, alta deja cu jigniri de morti.

luciann
luciann  •  23 Aprilie 2013, 21:07

Eu sunt curios cine o sa aiba posesia in meciul de diseara? Ce zici?

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 21:03
Postat de rad1cal pe 23 Aprilie 2013, 21:02

Ah.. nu intelegeam ce legatura aveau comentariile tale cu discutia noastra de aici. :)) Sper ca se dau peste 5 goluri diseara, vreau spectacol ! Davero, lasa omul sa se exprime ! :P

ai dreptate bre ,ca si adevarul vazut prin prisma medicamentelor este o exprimare ,ca nu este 100 % reala ,asta-i alta poveste!:)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează