Comentarii (77)
daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 19:51

oho ,ba gibonule asa ai zis si de altii ,cati frati ai ma ?

faurul_pamantului
faurul_pamantului  •  23 Aprilie 2013, 19:48

ce-a fost si ce-a ajuns acest club,,, omfg!

faurul_pamantului
faurul_pamantului  •  23 Aprilie 2013, 19:48

Fc Balamuc Pipera 2003

bridges
bridges  •  23 Aprilie 2013, 19:43

Becali,cu ce te are MM la mana ?

nicolaeceausescu
nicolaeceausescu  •  23 Aprilie 2013, 19:38

Tovarasi sa faceti bine sa ii dati inapoi lui Nicu echipa armatei da?

aius
aius  •  23 Aprilie 2013, 19:37

ba sa va fyta dracii cu steaua voastra,ca ne-ati zapacit cu rahatul asta de echipa!

miticul
miticul  •  23 Aprilie 2013, 19:33

ba ce rapizi sunteti nici n-a terminat omu de declarat la tv si ati si pus in ziar !!!! respect !!!! ha ha

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează