Comentarii (77)
alpha.dog
alpha.dog  •  23 Aprilie 2013, 20:08
Postat de hokerey pe 23 Aprilie 2013, 19:55

spitalul de la pipera

balamuc

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:06
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 20:02

Are MM demnitatea si mandria sa-si dea demisia dupa ultimele intamplari din ultimele 24 de ore? Pardon, el nu cunoaste acei termeni. Poate ii spune careva pe facebook ce semnificatie au.

Dj ,vorbesti de lucruri sfinte si nu se cade intr-o zi de sarbatoare...

vaalah
vaalah  •  23 Aprilie 2013, 20:03
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 20:02

Are MM demnitatea si mandria sa-si dea demisia dupa ultimele intamplari din ultimele 24 de ore? Pardon, el nu cunoaste acei termeni. Poate ii spune careva pe facebook ce semnificatie au.

Visezi ?!! Clovnul din Sibiu nu pleaca decat la parnaie .

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 20:02

Are MM demnitatea si mandria sa-si dea demisia dupa ultimele intamplari din ultimele 24 de ore? Pardon, el nu cunoaste acei termeni. Poate ii spune careva pe facebook ce semnificatie au.

vaalah
vaalah  •  23 Aprilie 2013, 20:02
Postat de hokerey pe 23 Aprilie 2013, 19:55

spitalul de la pipera

Mai bine decat FC RUSINEA ROMANIEI 1948, care este eliminata din Europa din primul tur preliminar si aduce ZERO PUNCTE fotbalului romanesc precum alte cluburi non valoare de talia voastra : - Jeunesse d'Esch (Luxemburg) - Knattspyrnufelag (Islanda) - Crusaders (Irlanda de Nord) - Floriana (Malta) - Ulisses (Armenia) - Teuta (Albania) - Runavik (Ins. Feroe) - Vikingur (Ins. Feroe) - Trans Narva (Estonia) - Tre Penne (San Marino) - Libertas (San Marino) - La Fiorita (San Marino) - Lusitanos (Andorra) - FC Santa Coloma (Andorra) - UE Santa Coloma (Andorra) - Eschen-Mauren (Liechtenstein)

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 19:58
Postat de hokerey pe 23 Aprilie 2013, 19:55

spitalul de la pipera

decat groapa de gunoi glina...

hokerey
hokerey  •  23 Aprilie 2013, 19:55

spitalul de la pipera

robertino2
robertino2  •  23 Aprilie 2013, 19:55

Un soarece oparit va fi aruncat peste bord , la cererea unui guzgan care a fugit din cutia de carton.

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 19:53
Postat de aius pe 23 Aprilie 2013, 19:37

ba sa va fyta dracii cu steaua voastra,ca ne-ati zapacit cu rahatul asta de echipa!

de morti numai de bine ,sa va fie tarana usoara!:)

mofleabehaitoare
mofleabehaitoare  •  23 Aprilie 2013, 19:51
Postat de faurul_pamantului pe 23 Aprilie 2013, 19:48

Fc Balamuc Pipera 2003

Bravo fratelo .

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează