Comentarii (77)
daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:17
Postat de pe 23 Aprilie 2013, 20:15

Cezar Bluearth chiar este ce mentionati dumneavoastra in postare dupa ce ati detinut conturi cu FC Targu Mures, CFR Cluj si acum Dinamo . Pana la urma cand o sa va decideti suporterului carui club sunteti ?

stai linistit ,niciodata ,el este printre suporteri ceea ce se cheama traseista intre femei !:))

calea_victoriei
calea_victoriei  •  23 Aprilie 2013, 20:17

Hai ba bagati articolul cu semifinala de C.L ca ati umplut pagina cu c.act !

 •  23 Aprilie 2013, 20:15
Postat de alpha.dog pe 23 Aprilie 2013, 20:08

balamuc

Cezar Bluearth chiar este ce mentionati dumneavoastra in postare dupa ce ati detinut conturi cu FC Targu Mures, CFR Cluj si acum Dinamo . Pana la urma cand o sa va decideti suporterului carui club sunteti ?

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 20:12
Postat de liverpool_33 pe 23 Aprilie 2013, 20:09

Las' ca pleaca MM pe 9 mai..Patru ani!!

Inteleg ca pe 9 Mai, insa in ce an? Avem procese interminabile in tara cu mai multe amanari decat au existat ninsori iarna asta la noi!

ullises
ullises  •  23 Aprilie 2013, 20:12

“Mai bine ajung sa traiesc intr-o cutie de carton, decat sa ma intorc la Steaua sa lucrez cu Gigi Becali”

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:11
Postat de alpha.dog pe 23 Aprilie 2013, 20:08

balamuc

la balamuc ar trebui sa te duca pe tine nenea Harpy!

aafilip.
aafilip.  •  23 Aprilie 2013, 20:10
Postat de daveroirl pe 23 Aprilie 2013, 20:06

Dj ,vorbesti de lucruri sfinte si nu se cade intr-o zi de sarbatoare...

si in casa NECURATULUI

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:09
Postat de liverpool_33 pe 23 Aprilie 2013, 20:09

Las' ca pleaca MM pe 9 mai..Patru ani!!

Doamne ajuta!

liverpool_33
liverpool_33  •  23 Aprilie 2013, 20:09

Ce naiv esti Reghe...Ana-Maria ar fi trebuit sa te sfatuiasca in sensul asta!

liverpool_33
liverpool_33  •  23 Aprilie 2013, 20:09

Las' ca pleaca MM pe 9 mai..Patru ani!!

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează