Comentarii (77)
rad1cal
rad1cal  •  23 Aprilie 2013, 20:32
Postat de daveroirl pe 23 Aprilie 2013, 20:28

pai prostia este naturala !:))

Chiar m-a facut curios. Vad ca tot timpul dupa ce injura ca la usa cortului, rade singur. Si injura destul de des din cate am observat. Nu inteleg ce satisfactie are sa injure pe internet familiile unora pe care nici nu-i cunoaste. Nu intreb cu rautate, chiar sunt curios ce placere are el de face asa.

benka77
benka77  •  23 Aprilie 2013, 20:30

Bai oameni buni, Becali si suporterii stelisti spuneau acum cativa ani ca Stanciu cel mai mare blatar din campionatul romanesc. Ce se intampla ? Stanciu la Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:28

pai prostia este naturala !:))

omanbiik
omanbiik  •  23 Aprilie 2013, 20:24
Postat de omanbiik pe 23 Aprilie 2013, 20:23

macar daca a-ti pune-o

dar pe aia sa nu va lase sa iesitiComentariul tău...

omanbiik
omanbiik  •  23 Aprilie 2013, 20:23
Postat de mofleabehaitoare pe 23 Aprilie 2013, 20:20

Mey tu sa nu te iei de prietenul meu de pe Magheru , ca imediat punem bariera la intrarea in Bucuresti .

macar daca a-ti pune-o

faurul_pamantului
faurul_pamantului  •  23 Aprilie 2013, 20:23
Postat de mofleabehaitoare pe 23 Aprilie 2013, 19:51

Bravo fratelo .

hândoleros, vezi-ti de treaba ta,,,))

omanbiik
omanbiik  •  23 Aprilie 2013, 20:22

nu sint fanul tau,nea GIGI,insa daca inca il mai susti pe acet nici nu stiu cum sa-l numesc,NU AI NEVOIE DE MM, oricine ar veni in locul lui ar face cel putin aceeasi treaba ca si el,poate fi si un om care nu cunoaste abecedarul

mofleabehaitoare
mofleabehaitoare  •  23 Aprilie 2013, 20:20
Postat de daveroirl pe 23 Aprilie 2013, 20:17

si ,ai venit dupa miros?:))

Mey tu sa nu te iei de prietenul meu de pe Magheru , ca imediat punem bariera la intrarea in Bucuresti .

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 20:19
Postat de calea_victoriei pe 23 Aprilie 2013, 20:17

Hai ba bagati articolul cu semifinala de C.L ca ati umplut pagina cu c.act !

Salut, cu cine tii astazi si maine?

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:17
Postat de calea_victoriei pe 23 Aprilie 2013, 20:17

Hai ba bagati articolul cu semifinala de C.L ca ati umplut pagina cu c.act !

si ,ai venit dupa miros?:))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează