Comentarii (77)
rad1cal
rad1cal  •  23 Aprilie 2013, 21:02
Postat de calea_victoriei pe 23 Aprilie 2013, 20:54

M-a intrebat Dj-ul referitor la meciul de C.L.... nu ma intereseaza articolul asta si nici celelalte care au umplut pagina cu nimic referinduse la nimic . Meciul ala e mult prea important .

Ah.. nu intelegeam ce legatura aveau comentariile tale cu discutia noastra de aici. :)) Sper ca se dau peste 5 goluri diseara, vreau spectacol ! Davero, lasa omul sa se exprime ! :P

luciann
luciann  •  23 Aprilie 2013, 21:01
Postat de alpha.dog pe 23 Aprilie 2013, 20:59

eu nu injur insa sunt contrariat sa vad ca te oripileaza doar injuraturile venite dintr-o anumita directie

Intr-adevar cand dormi nu injuri...

alpha.dog
alpha.dog  •  23 Aprilie 2013, 20:59
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 20:48

Acum nu vreau sa devin moralistul pe aici insa adevarat este ca nu sunt absolut de acord cu astfel de jigniri indiferent din ce directie vin! Deja sa incepi cu injurii la familie care intamplator este si moarta, in cazul meu, este urat si primitiv. Probabil sunt si cfristi, dinamovisti, rapidsti, etc. care au aceeasi problema. Si fara suparare Soprer si Alpha.dog, de ce va puneti la mintea altora? Se poate discuta normal.

eu nu injur insa sunt contrariat sa vad ca te oripileaza doar injuraturile venite dintr-o anumita directie

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 20:59
Postat de calea_victoriei pe 23 Aprilie 2013, 20:54

M-a intrebat Dj-ul referitor la meciul de C.L.... nu ma intereseaza articolul asta si nici celelalte care au umplut pagina cu nimic referinduse la nimic . Meciul ala e mult prea important .

Ahhh, deci mie mi-ai raspuns. OK, multumesc. Era mai usor sa-mi spui ca vezi o finala X vs Y, sau ca preferi o finala X vs Z. Sa inteleg ca mergi pe ideea ca Bayern are mai multe sanse sa mearga mai departe? Insa de meciul de maine ce spui?

calea_victoriei
calea_victoriei  •  23 Aprilie 2013, 20:54
Postat de rad1cal pe 23 Aprilie 2013, 20:50

Cu cine te certi, cumetre?

M-a intrebat Dj-ul referitor la meciul de C.L.... nu ma intereseaza articolul asta si nici celelalte care au umplut pagina cu nimic referinduse la nimic . Meciul ala e mult prea important .

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:51
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 20:48

Acum nu vreau sa devin moralistul pe aici insa adevarat este ca nu sunt absolut de acord cu astfel de jigniri indiferent din ce directie vin! Deja sa incepi cu injurii la familie care intamplator este si moarta, in cazul meu, este urat si primitiv. Probabil sunt si cfristi, dinamovisti, rapidsti, etc. care au aceeasi problema. Si fara suparare Soprer si Alpha.dog, de ce va puneti la mintea altora? Se poate discuta normal.

singurul care injura asa este sopranica ,bine ,o mai face din cand in cand si prostimea Sa Logan !

rad1cal
rad1cal  •  23 Aprilie 2013, 20:50
Postat de calea_victoriei pe 23 Aprilie 2013, 20:49

Daca Ribery face meciul vietii castigati . Din pacate nu mai e in forma pe care a aratato in fotbalul international acum citiva ani .

Cu cine te certi, cumetre?

calea_victoriei
calea_victoriei  •  23 Aprilie 2013, 20:49

Daca Ribery face meciul vietii castigati . Din pacate nu mai e in forma pe care a aratato in fotbalul international acum citiva ani .

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 20:48
Postat de alpha.dog pe 23 Aprilie 2013, 20:38

la poyui nu te-am vazut sa te indignezi,fiind clona lui davidero stelist de-al tau...ala injura gretos!

Acum nu vreau sa devin moralistul pe aici insa adevarat este ca nu sunt absolut de acord cu astfel de jigniri indiferent din ce directie vin! Deja sa incepi cu injurii la familie care intamplator este si moarta, in cazul meu, este urat si primitiv. Probabil sunt si cfristi, dinamovisti, rapidsti, etc. care au aceeasi problema. Si fara suparare Soprer si Alpha.dog, de ce va puneti la mintea altora? Se poate discuta normal.

calea_victoriei
calea_victoriei  •  23 Aprilie 2013, 20:46

Lahm si Alaba sunt perfecti . Sanchez si Pedro vor trebui sa participe si la faza de aparare .

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează